Karadeniz Pet

Muhabbet kusum saglikli mi?

Burasi neresi acaba, alacagim zaman pirinc kafes mi demem lazim?Ve fiyat araligi ne acaba
Seyhan,Fevzipaşa,vefa cad 109 no fiyat aralığına tam olarak hakim değilim ama az önce söylediğim fiyatlardan pek farklı olduğunu sanmıyorum Adana'daki bir arkadaşıma sorabilirim isteriseniz

Fevzipaşa vefa cad 109 no fiyat aralığına tam olarak hakim değilim ama az önce söylediğim fiyatlardan pek farklı olduğunu sanmıyorum Adana'daki bir arkadaşıma sorabilirim isteriseniz
Vallahi iyi olur daha cok cukurova ve saricam bolgeleri diye de belietirseniz sevinirim.

Vallahi iyi olur daha cok cukurova ve saricam bolgeleri diye de belietirseniz sevinirim.
Çukurova,güzelyalı, Turgut Özal blv. İnci evler sitesi yorumları gayet iyi 4,5 puan almış bir petshop kendileriyle iletişime geçtikten sonra size bildiririm iftardan sonra bilgileir veririm iyi günler

İletişime geçtim 1250-2500tl arası fiyatları var isterseniz başka petshoplar araştırabilirim

İletişime geçtim 1250-2500tl arası fiyatları var isterseniz başka petshoplar araştırabilirim
Hocam zahmet etmeyin , ben zaten bir kaç güne bakıp bir tane satın alacağım.Dediğim gibi petshopa paslanmaz kafes ya da pirinç kafes desem verirler değil mi?

Yani herhangi bir kazıklanma durumu olmaz değil mi ilk defa pirinç kafes alacağım?

Ya tartmayı denedim ama tartılmadı yarın bir daha deneyip mutlaka yazacağım.
Kazıklarlar mı bilmem valla ama samimi olduğunuz bir petshop sahibi olsa iyi olur bir petshop seçin ve devamlı müşterisi olun ama petshop sahibinin kişiliğine dikkat edin

Galvaniz kaplama çifthane kafes alabilirsiniz 👍🏻
Bakır almayın. Ahşapta mikrobu içine çeker temizliği zor olur. Temizlik için Virkon S kullanmanızı öneririm. Karadenizpetten bakabilirsiniz isterseniz

tartının üzerine biraz dal darı koyun durup yer hiç tartılmıyorsa elinize alıp özellikle karın bölgesindeki tüylerinin altına bakın derisi ne renk sarılık var mı
Hocam bakip yazacagim , sarilik varsa ne anlama geliyor?Galiba yok ama daha once yikandiginda bakmistim maviydi

Geri