Karadeniz Pet

Muhabbet kusum saglikli mi?

jiyanakikol

Yeni Üye
Merhaba sizce kusum nasil , su an tuy dokme doneminde bir problem yok gibi duruyor.
Resim

Tüyleri gayet sağlıklı görünüyor dışkılarının fotoğrafını da eklerseniz daha emin olabilirim iyi günler

Bu iyi bir şey kuşunuz gayet sağlıklı, kuşunuz tüy dökümündeyken tüy takviyesi çok önemlidir suyuna vitaminin değerine bağlı olarak 5-10 damla arası vitamin eklemenizi tavsiye ederim
Vitamin ara sira koyuyorum onun yerine sebze ve yumurtadan olusan mama veriyorum.

Bakır yerine pirinç nasıl olur ya da ahşap bir kafes yaptırmak istesem ne kadar ücret tuttar?
Eğer uygun fiyat arıyorsanız ahşap bambu öneririm fiyat aralığı 500-1500 arası fakat sağlam ve uzun süreli kullanım istiyoriseniz ahşap 700-3000 arası tutar

Eğer uygun fiyat arıyorsanız ahşap bambu öneririm fiyat aralığı 500-1500 arası fakat sağlam ve uzun süreli kullanım istiyoriseniz ahşap 700-3000 arası tutar
Onun disinda paslanmaz pirinc kafes oneriniz var mi?Ayrica bir petshopa gidince adamin bana paslanmaz kafesi verip vermesigini nasil anlarim?

Onun disinda paslanmaz pirinc kafes oneriniz var mi?Ayrica bir petshopa gidince adamin bana paslanmaz kafesi verip vermesigini nasil anlarim?
Ürün etiketlerini kontrol edin ben kuşlarım için pirinç kafes kullanıyorum ve aldığımız yerin İnternet hesabı vardı biraz ondan dolayı güvenimiz var Dı sizde İnternet hesabı olan bir yer bulursanız iyi olur yaşadığınız şehri öğrenebilir miyim

Ürün etiketlerini kontrol edin ben kuşlarım için pirinç kafes kullanıyorum ve aldığımız yerin İnternet hesabı vardı biraz ondan dolayı güvenimiz var Dı sizde İnternet hesabı olan bir yer bulursanız iyi olur yaşadığınız şehri öğrenebilir miyim
Adanada yasiyorum.

Geri