Karadeniz Pet

muhabbet kuşum sanırım kursak mantarı

bbuse

Yeni Üye
merhaba 8 yaşında bi muhabbet kuşum var veteriner hekimler kuşlar hakkında pek anlamadığını söyledi o yüzden buraya danışmak istedim. nefes alırken sürekli kuyruğunu sallıyor zor nefes alıyormuş gibi ve karın kısmında yara gibi bi şey var özellikle kaka yapmaya çalıştığında çok belli oluyor. çünkü kakasını da poposunu sallayarak yapıyor lütfen yardıma ihtiyacım var.

Ekli dosyalar

• 412568.jpg
    412568.jpg
    19.2 KB · Görüntüleme: 29
Bunlar kursak mantarı belirtileri değil. Video ve dışkı fotosunu ekler misiniz

Bunlar kursak mantarı belirtileri değil. Video ve dışkı fotosunu ekler misiniz
ya video nasıl yüklenir bilmiyorum ama youtubeye koyup denedim umarım doğru yapabilmişimdir bu şekilde dışkılıyor kusması yok ama karnındaki yara beni korkuttu açıkçası birazcık da ishal gibi triflucan verdim ben 5 gün süreyle şimdi de vitamin kullanıyorum ama kuşa sürekli ilaç yüklemesi yapmak da istemiyorum.. çok teşekkür ederim bu arada ilgilendiğiniz için
412571.jpg

Video gizli ayarlardan herkese açmanız gerek. Keşke emin olmadan ilaç kullanmasaydınız ölümle sonuçlanabilirdi

Video gizli ayarlardan herkese açmanız gerek. Keşke emin olmadan ilaç kullanmasaydınız ölümle sonuçlanabilirdi
açtım sanırım videoyu şimdi. evet haklısınız ama internetten çok araştırdım veterinerlerin elinden bir şey gelmeyince son çare olarak triflucanı kullandım ama napılır bilmiyorum şimdi

Geri