Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun boynu tellere sıkıştı

Doruk Duran

Yeni Üye
2 adet eş olan muhabbet kuşum var.Bir tanesinin boynu tellere sıkıştı.Henüz 3 aylık gerçekten sert şekilde sıkıştı ve goağk şeklinde bağırdı.Normalde eşiyle oyun oynar,Yemek yer su içerdi.Şimdi ise sessiz sessiz gözlerini kapatıyor ve kendini kabartıyor.Herhangi bir veterinere götürmelimiyim?Yada neler yapmalıyım lütfen cevap verin gerçekten korkuyorum

2 adet eş olan muhabbet kuşum var.Bir tanesinin boynu tellere sıkıştı.Henüz 3 aylık gerçekten sert şekilde sıkıştı ve goağk şeklinde bağırdı.Normalde eşiyle oyun oynar,Yemek yer su içerdi.Şimdi ise sessiz sessiz gözlerini kapatıyor ve kendini kabartıyor.Herhangi bir veterinere götürmelimiyim?Yada neler yapmalıyım lütfen cevap verin gerçekten korkuyorum
kafesteyken fotosunu atın.atmassa ekran fotosu yada hızlıresim adlı siteye yükleyin

hafif travma geçirmiş.şu yazıya bir bakın.

hafif travma geçirmiş.şu yazıya bir bakın.
Arada kavga ediyorlardı,bende o yüzden oyuncak aldım,işe yaradı birazcık,artık birbiriyle anlaşıyorlar.
Izgaraları var,2 günde bir yemini suyunu tazeleyip kafesini temizliyorum.Her akşamda salıyorum.Yardımınız için teşekkürler umarım travması kısa sürede geçer,Tekrardan teşekkürler.İyi akşamlar.

Geri