Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun geçmeyen ishaline çözümmmm

Rica ederim. Yardımcı olabiliyorsam ne mutlu.

İshali geçmiş ama hastalık geçmemiş daha. Tedaviye devam edin. Doğru yoldayız. Aksatmadan 12 saatte bir bir damla damlatın ağzına tedavi duruma göre 7-10 gün arası sürecek.
Selçuk bey fotoları ekliyorum. Bu arada dışkı hep bembeyaz bir zarla kaplı ve bu defa siyaha yaklaşmış gibi geldi bana. Siz ne dersiniz?

Ekli dosyalar

• IMG_2180.JPG
    IMG_2180.JPG
    1.1 MB · Görüntüleme: 70
  • IMG_2181.JPG
    IMG_2181.JPG
    1.6 MB · Görüntüleme: 62
  • IMG_2181.JPG
    IMG_2181.JPG
    1.6 MB · Görüntüleme: 56
İshali geçmiş ama hastalık geçmemiş daha. Tedaviye devam edin. Doğru yoldayız. Aksatmadan 12 saatte bir bir damla damlatın ağzına tedavi duruma göre 7-10 gün arası sürecek.
Selçuk bey selamlar, flagy de 8. Günümüz. Dışkı paylaşın demiştiniz, yolluyorum bugünkü dışkı fotosunu.

Ekli dosyalar

• IMG_2189.JPG
    IMG_2189.JPG
    1.4 MB · Görüntüleme: 55
  • IMG_2190.JPG
    IMG_2190.JPG
    1.4 MB · Görüntüleme: 60
Yok sadece bu değil. Arada böyle yapıyor. Diğerlerini de koyuyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_2198.JPG
    IMG_2198.JPG
    1.3 MB · Görüntüleme: 54
Ya ne inatçı bir kuş veya hastalık diyeyim. Düzeldi, düzelecek gibi oluyor sonra bir dışkı yapıyor ki moral bozucu. 10. Gün dolduysa ilacı kesin artık. Suyuna beyaz sirke katın yarım suluğa 8 damla kadar. 3-4 gün gözlemleyip başka tedavi yapıp yapmayacağımıza karar verecez.

Ya ne inatçı bir kuş veya hastalık diyeyim. Düzeldi, düzelecek gibi oluyor sonra bir dışkı yapıyor ki moral bozucu. 10. Gün dolduysa ilacı kesin artık. Suyuna beyaz sirke katın yarım suluğa 8 damla kadar. 3-4 gün gözlemleyip başka tedavi yapıp yapmayacağımıza karar verecez.
Beyaz sirke de migrosta yoktu, biraz daha market gezeyim bari:(

Selçuk bey beyaz sirke bulamadım. Elma sirkesi iş görür mü? Ne yapayım?

Halbuki 2-3 saat önce normaldi, maşuk beni oynatıyor musun oğlum ya:(

Ekli dosyalar

• IMG_2222.JPG
    IMG_2222.JPG
    1 MB · Görüntüleme: 52
Fotolar

Ekli dosyalar

• IMG_2237.JPG
    IMG_2237.JPG
    1.8 MB · Görüntüleme: 41
  • IMG_2238.JPG
    IMG_2238.JPG
    1.6 MB · Görüntüleme: 38
Tek dışkısı mı bu halde çok kez mi böyle yaptı ?
Selçuk bey, bu bembeyaz kalın zarla kaplı dışkısı. Normalde yeşil dışkının ortası sadece beyaz kremsi bir yapıda olması gerekirken, şimdi bembeyaz kaplı:(

Ekli dosyalar

• IMG_2259.JPG
    IMG_2259.JPG
    876.3 KB · Görüntüleme: 43
Geri