Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun geçmeyen ishaline çözümmmm

Selçuk bey, az önce dışkı popoya yapışmıştı, temizledim. Ya okadar antibiyotik bana mısın demedi, ne yapsak bilemiyorum, bir türlü düzelemiyor. İshal mi değilmi yoksa başka birşey mi var, kaç ay oldu deliricem:( @Selçuk YÜKSEL

Ekli dosyalar

• IMG_2302.JPG
    IMG_2302.JPG
    1.3 MB · Görüntüleme: 34
  • IMG_2303.JPG
    IMG_2303.JPG
    1.1 MB · Görüntüleme: 38
Selçuk bey, az önce dışkı popoya yapışmıştı, temizledim. Ya okadar antibiyotik bana mısın demedi, ne yapsak bilemiyorum, bir türlü düzelemiyor. İshal mi değilmi yoksa başka birşey mi var, kaç ay oldu deliricem:( @Selçuk YÜKSEL
Ayça hanım zencefil kullanın " Bağırsak bozukluklarını giderir. İshali keser. " Soluğunun 3/1 ini suyla doldurup çay kaşığının 4/1 î kadar zencefil koyun 2 gün kalsın sonra normal suya dönün uygulamayı ara ara yapabilirsiniz
423e5017bb82f781586c508c3cbc8c3e.jpg

Ayça hanım zencefil kullanın " Bağırsak bozukluklarını giderir. İshali keser. " Soluğunun 3/1 ini suyla doldurup çay kaşığının 4/1 î kadar zencefil koyun 2 gün kalsın sonra normal suya dönün uygulamayı ara ara yapabilirsiniz
Teşekkür ederim.

Siz kullandınız mı zencefil vede işe yaradı mı kuşunuzda

Sent from my SM-N900V using Tapatalk

Siz kullandınız mı zencefil vede işe yaradı mı kuşunuzda

Sent from my SM-N900V using Tapatalk
Kuşun durumunu Selçuk Yüksel hocamla birlikte takip ediyoruz. Dolayısıyla onun tavsiyelerinin dışına çıkmıyorum. Kuşun durumuna hakim olduğu için, bakteriyel bir durum olmadığını ve zencefilin bu gibi durumlarda fayda etmeyeceğini söyledi. Kuş zaten antibiyotik yüklemesinden çıktı. Şu anda dinlendiriyoruz.

benim kuşun dışkısı da hep bole 10 gündür falan .Sanırım yapıları ole artık benimde cok cnmı sktı her sabah bakıyorum gene cıvık yeşil aynı sizdeki gibi .

benim kuşun dışkısı da hep bole 10 gündür falan .Sanırım yapıları ole artık benimde cok cnmı sktı her sabah bakıyorum gene cıvık yeşil aynı sizdeki gibi .
Bence geç kalmadan üstatlara dışkı fotosu yollayın. Belki antibiyotik başlanır. Siz daha yolun başındaymışsınız çünkü. İlerlemesin. Geçmiş olsun.

Kusunuzu 12 saat susuz birakin, 12 saat sonra suluguna 10 damla kadar ev yapimi sirke damlatin ve kafese takın...o zaten hemen suya saldıracak.. eğer bakteriyel bir durumsa sirke iyi gelir...bu taktiği size önerilen ilaçlar içinde kullanabilirsin....ve muhakkak kuşa Probiyotik destek ver...dizayme 256 kullanıyorum mesela ben... bağırsak florası için gerekli......bir gün sirke, Birgün veteriner tavsiyeli ilaç bir gün sadece su.... döngüyü böyle yapın.... yaklaşık iki hafta...sonraki bir hafta hergun suyuna Probiyotik

Geri