Karadeniz Pet

Muhabbet kusumun göğsünde şişlik

Karamanipek

Yeni Üye
İyi günler, muhabbet kuşumun gogsunun sis olduğunu farkettim.çok yemekten mi yoksa bir hastalık olabilir mi yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler
Screenshot_2018-09-05-14-55-43.png

Kuşunuz eğer dişi ve birazcık büyükse yumurtlama dönemi olabilir. Uçurmaya çalışın uçmassa ve halsizse hamile olabilir. Eğer değilse ve tek kuşsa sürekli oynayıp hareket ettirin

Yumurtası olsaydı kafeste başka kuş olurdu ve yuvalik takılı olurdu @Taha Can

Yumurtlaması için erkeğe gerek yok.
Epeyce göbek yapmış. Yağlı besinlerden uzak tutun. Taze sebze meyve verin. Bol bol uçurun

Hazır yemek değilde açık yemek meyve ve yeşillik yedirin belki faydalı olur.

Daha önce forumda konu açmıştım.1 aydan fazla iştahsızlık ve geçmeyen ishali vardi.göğüs kemiği belirginlesmisti.bende kilo almasina yönelik beslemistim sanırım fazla kaçmış :) ishali de atlattık çok şükür önemli birşeyi olmasında.çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. Söylediklerinizi uygulayacagim

Daha önce forumda konu açmıştım.1 aydan fazla iştahsızlık ve geçmeyen ishali vardi.göğüs kemiği belirginlesmisti.bende kilo almasina yönelik beslemistim sanırım fazla kaçmış :) ishali de atlattık çok şükür önemli birşeyi olmasında.çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için. Söylediklerinizi uygulayacagim
Önemli değil asıl biz teşekkür ederiz :D

Geri