Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun tek gözü kızardı

sevimlisütlaç

Yeni Üye
Albino muhabbet kuşum var daha 3 aylık alalı 1.5 ay oldu. Hep ilgileniyorum bugün farkettim ki tek gözünün kapağı ve çevresi kırmızı endişeleniyorum göz damlası mı almalıyım yoksa merhem mi yardımcı olursanız çok sevinirim.

Albino muhabbet kuşum var daha 3 aylık alalı 1.5 ay oldu. Hep ilgileniyorum bugün farkettim ki tek gözünün kapağı ve çevresi kırmızı endişeleniyorum göz damlası mı almalıyım yoksa merhem mi yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ekli dosyalar

• IMG_20221003_162201.jpg
    IMG_20221003_162201.jpg
    625.9 KB · Görüntüleme: 8
Sabah akşam demlenmiş ılık çay i pamuk u nemlendirip kuşun gözünü yavaşça silin. Ve akşamları da terramycin göz merhemi kulak çubuğu yardımıyla göz çevresine sürünüz. Sonrasında ışıkları kapatın uyku moduna geçsin gözle bir temasi olmasın. 5 gün boyunca uygulayın. Geçmiş olsun

Sabah akşam demlenmiş ılık çay i pamuk u nemlendirip kuşun gözünü yavaşça silin. Ve akşamları da terramycin göz merhemi kulak çubuğu yardımıyla göz çevresine sürünüz. Sonrasında ışıkları kapatın uyku moduna geçsin gözle bir temasi olmasın. 5 gün boyunca uygulayın. Geçmiş olsun
Çok teşekkür ederim eşim damla aldı görünce panik oldum hemen araştırınca damla yazıyordu damla aldırdım merhem de aldırmam gerek mi şuanda

Damlanın ismi nedir.
Damla almadan yetiştim dediğiniz merhemden aldık sürdük kaç güne iyileşir sizce insan alışınca yavrusu gibi görüyormuş gerçekten ilk defa besliyorum onun gözünü öyle gördükçe benim gözüme ağrı giriyor gerçekten

Yok alsaydiniz sorun olmazdı damla da kullanılıyor ama önce kremle tedavi geçmezse damla kullanimi önerirdim. Çünkü hastaligin boyutu ileri gelmedi bana. Tüy dökümü yok gördüğüm kadarıyla. Dediğim gibi sabah akşam ılık demlenmiş çayla da hafifçe silin. Akşamları da terramycin göz merhemi. 5 gün boyunca uygulayın. Aynen artık onlar bizim için kuş değil evlat. 🙏🏻 Tedavi bitince bekleyin bir hafta geçmezse tekrardan yazarsınız. Geçmiş olsun

Geri