Karadeniz Pet

Muhabbet kuşunu nereden almalıyım ?

Furkannnntugce

Yeni Üye
Selam herkese muhabbet kusum vardı 11 sene sonra maalesef öldü aşırı akıllıydı aileden birisi gibiydi o ölünce istanbul eminönünden kuş aldım 3 yada 4 ay oldu elimi uzattığımda parmağıma geliyor hemen kacıyo insanları fazla sevmiyo ne kadar uğraştıysam da alıştıramadım ama konusabiliyodu güzel bakabilecek bir arkadaşıma hediye ettim şimdi kuş alicam ama yine aynı şekilde olur diye de çekiniyorum bilgi verirseniz sevinirim.

Yeni yeme düşmüş mümkünse üreticiden alın daha iyi olur

Aldığınız yerle alakalı değil diye düşünüyorhm her kuş insana yakın sevecen olmaz

Aynen çekoslavak almıştım konuşabiliyor ama insanları sevmiyor parmağıma konduğunda hemen inmeye çalışıyo normalde kuşlar yemek gördüğünde saldırır bu yemek yemiyo kafesinde yem bile yemiyodu aşırı tembel bi kus

Selam herkese muhabbet kusum vardı 11 sene sonra maalesef öldü aşırı akıllıydı aileden birisi gibiydi o ölünce istanbul eminönünden kuş aldım 3 yada 4 ay oldu elimi uzattığımda parmağıma geliyor hemen kacıyo insanları fazla sevmiyo ne kadar uğraştıysam da alıştıramadım ama konusabiliyodu güzel bakabilecek bir arkadaşıma hediye ettim şimdi kuş alicam ama yine aynı şekilde olur diye de çekiniyorum bilgi verirseniz sevinirim.

Eğer sevecen bir kuş almak istiyorsaniz en iyisi erkek kuş alın.Erkek kuşlar konuşur kur yapar ve siz çağırmadan size gelir sadece aldıktan sonra sabırlı olmak lazım umarım istediğiniz gibi bir kuşunuz olur

Geri