Karadeniz Pet

muhabbetkusu.com.tr KIRAATHANESİ / SOHBET SERBEST

hahaha :D ya varya adamın 80 çifti var böyle yapıyor biz napalım :D

hemen moral bozmak olmaz yılmadan devam arkadaşlar ilk kulucka olmadı iki olmadı üç olmadımı yine sonunakadar gidelim ben durmayacağım kafaya koydumu yaparım ben gecenin ikisinde petrolün bahcesinden gül araklamış adamım iki kuş beni yıldıramaz :D
helal sana kardesım sızın sayenızde keyfım yerıne gelıo valla saolun :)

hemen moral bozmak olmaz yılmadan devam arkadaşlar ilk kulucka olmadı iki olmadı üç olmadımı yine sonunakadar gidelim ben durmayacağım kafaya koydumu yaparım ben gecenin ikisinde petrolün bahcesinden gül araklamış adamım iki kuş beni yıldıramaz :D
helal sana kardesım sızın sayenızde keyfım yerıne gelıo valla saolun :)

bundan sonra parayla kuş alma.. kendi ürettiklerinden eşler çıkart zaten.... rengarenk yavrular al makina gibi.. hatta yaza falan şimdiki çiftleri de satarsın yada seneye güzel paraya, zaten patates olurlar okadar yavrulaya yavrulaya. sonra sırf kendi kuşlarınla ömer model ırk yetiştirirsin çaprazlaya çaprazlaya :D

bundan sonra parayla kuş alma.. kendi ürettiklerinden eşler çıkart zaten.... rengarenk yavrular al makina gibi.. hatta yaza falan şimdiki çiftleri de satarsın yada seneye güzel paraya, zaten patates olurlar okadar yavrulaya yavrulaya. sonra sırf kendi kuşlarınla ömer model ırk yetiştirirsin çaprazlaya çaprazlaya :D
onları satmam alısdım kıyamam dursunlar zararları yok ama her kuluckada 1 yavru kesın ayırıcam kendıme nasıp olursa kendı kuslarımdan damızlık yapıcam ınsallah :)

aynen öyle yap ama daha para verme kuşa yeter. kafayı yedim sabahtan beri at bakıyorum alacakmışım gibi. bugün yine iş yok sardım sabahtan beri atlara :D

aynen öyle yap ama daha para verme kuşa yeter. kafayı yedim sabahtan beri at bakıyorum alacakmışım gibi. bugün yine iş yok sardım sabahtan beri atlara :D
haha ıssızlık basa bela bısılere sarıor ınsan bende netten kuslara bakıorum bılgı ogrenıorum ole can sıkıntısından :D yok daha para vermem kendı damızlıklarımı uretıcem yavrularımdan ayırıp en azından saglıklı ıyı bakıldıgını bılıcem kendı kusum oldu ıcın :D ınsallah nasıp olur sa

acaba kuşlarda bi değişiklik varmı merak ediyorum. şeytan bi bahane uydur çık git eve diyor :D zaten işte yok canım sıkıldı çatlıycam

günaydın arkadaşlar. durumlar nasıl? varmı gelişmeler neler yaptınız?

bir sorum olacak ya şimdi benim yuvalık en ufak boydu. bugün değiştiricem hala değiştiremedim :D benim dişi yuvayı baya baya yedi şimdi hal böyleyken yeni yuvalık alıp taksam sıkıntı yaşarmıyım? zaten şuanda takılı olana girdiğini görmedim birde yeniyi takarsam kuşu hepten yuvadan soğuturmuyum diye tırsıyorum... bu arada kuyruk ve poposu atmaya devam ederken kanatlar da düşmüş :D umarım kızgınlık yumurtası değildir gelecek olan... şimdide o kafama takılıyor. acaba kızgınlık olabilirmi fln diye aklımdan geçiriyorum busefer canım sıkılıyor :(

Son düzenleme: