Karadeniz Pet

Önemli bir konu

Rookie

Meraklı Üye
Kuşum sabah ya sabah uçuyordu şimdi bırak uçmayı kanadı yavaş açıyor tünekte zor duruyor nolur yardım edin ishal değil bişi değil yumurta olsa yaparmı böyle bir bakın lütfen

VSP355g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2e0ec5b71c4de569983ebda0ba9401d3.jpg
e9dd3aa1e235ceb3fecbbf700b1541fc.jpg

Ortalıgı yıkan kuşa bakın ya ölürse ölürüm ben arkadaşlar nolur yardım

inşallah ölmez ama kendini böyle koşullandırma , bende 10 yaşındaki kuşum ölünce çok üzülmüştüm ama zamanla alışıyor insan

inşallah ölmez ama kendini böyle koşullandırma , bende 10 yaşındaki kuşum ölünce çok üzülmüştüm ama zamanla alışıyor insan
[emoji22] [emoji22] [emoji22] benim hayallerim vardı kardeş. Baksana hastamı yumurtamı var ishal yok nasıl olur ceyran almaz yerde ceyran aldıysa napmalıyım

Valla ustam yumurta var gibi de durmuyor. Cereyanı nasıl alabilir nerde yaşıyor ve cam falan mı açtınız?
Eğer cereyan aldıysa hemen etkilenir ve genelde ishal olurlar. Vitamin takviyesine başlayın kuşunuza. Ve normal haliyle görürseniz fotografını da bir atın.

Allah beni kahretsin [emoji22] [emoji22] [emoji22] dün çok havasızdı oda 3 dklıgına cam actım geri kapattım camdan uzaktı duvarla yatak arasında vitamini var sulugunda başka ne vermeliyim ishal durumu yok ama altı sarılaşmış pis değil ama çok şükür nolur ısıtıyımmı napıyım

Popsunu yakından çekin elinize alıp popo kısmını yakından fotoğraflayın. Hiç yumurtladımı?

Popsunu yakından çekin elinize alıp popo kısmını yakından fotoğraflayın. Hiç yumurtladımı?
Hayor 6 aylık daha ya ilk doğmuş gibi kanat açıyorrr [emoji22] [emoji22] poposunda pislik yok tertemiz dışkısını yaparken gördüm yani sorunu yapamaması olamaz

Siskinlik varmı yokmu önemli.

ebf436b94edab17860345c9d167c9d12.jpg

Yuvalıgı yeni taktım içine girdi böyle duruyor yuvalıgın arksdında petek yanıyor yardımcı olur inş.

Yuvalığı nezaman takdınız

resim olarak atarsanız belki ordan kaynaklanan bir hastalık vardır

8c25e2530d40221b3ffa0bab4fc5ea68.jpg
son durum bu kuş tünekte yana gidemiyor kanatlarını yeni doğmuş gibi açıyor ya sabah gittim okula bişi yoktu geldiğimde böyleydi 3 saat ya ne olabilir sabah uçuyordu bağrıyordu.

Şükür yem yemesinde sıkıntı yok ama dal darı falanda takviye ediyorum

Valla ustam yumurta var gibi de durmuyor. Cereyanı nasıl alabilir nerde yaşıyor ve cam falan mı açtınız?
Eğer cereyan aldıysa hemen etkilenir ve genelde ishal olurlar. Vitamin takviyesine başlayın kuşunuza. Ve normal haliyle görürseniz fotografını da bir atın.
Kardeş şimdii düşündümde ceyranda kalsa hepsi hasta olurdu ama sadece dişim hasta kafeste 3 kuş var