Pet Ürünlerinde İndirim ve Öneri

alph

Bilgili Üye
Hocam ben elimdekini değerlendirmiştim o kafesi yaparken kümes çit teli olarak geciyor yapı marketlerden veyahutta nalburlardan bulabilirsiniz internettede mevcut şimdi baktım bi link bıraktım ornek olarak fakat herhangi bir siteden temin etmedim ben . İnternettende güvendiğiniz bir siteden uygun ölçülerde düşündüğünüz gibi bulabilirsiniz.
Hocam o diğer kafes dediğini bulamadım ben, atar mısınız merak ettim şimdi?

CazadoR1717

Meraklı Üye
Şöyle Ledli Bant Armatür atacaksın 5-6 tane üst çıtalara on numara olur,
Haklısınız hocam birşeyler düşünüyorum bakalım :) birde kafesin alt kısmına pratik bi sistem temizlik için sonra tamamlanacak işallah:)

ADRIAN

Moderatör
Yönetici
Papağan kafesi arayan arkadaşlar için büyüklüğü ideal bir kafes, çatı kısmı açılır. 380 TL'ye küçük ve ince telli kafes almak yerine 420 TL ye böyle büyük ve sağlam bir kafes alabilirsiniz kullanım süreniz oldukça uzun olur sağlam kafes.

ADRIAN

Moderatör
Yönetici
Pelet yemde dikkatli seçim yapmak gerekiyor ürünler buharla preslendiği için içeriklerini gözlemleme imkanınız yok bu sebeple bilinen markaları tercih etmek gerek. Pupa güvendiğim bir marka değil özellikle pelet konusunda kesinlikle tercih etmem, pelet düşünüyorsanız bulabilirseniz Versele laga b14 şayet bulamazsanız versele laga c15 alabilirsiniz.

Kuşlarınız daha önce pelet yem kullanmadıysa pelete alışma süreleri oldukça uzun ve zorlu olacaktır o yüzden çok fazla almamaya özen gösterin bulabilirseniz 500 gr ile başlayabilirsiniz.

RockyveCharlotte

Süper Üye
Pelet yemde dikkatli seçim yapmak gerekiyor ürünler buharla preslendiği için içeriklerini gözlemleme imkanınız yok bu sebeple bilinen markaları tercih etmek gerek. Pupa güvendiğim bir marka değil özellikle pelet konusunda kesinlikle tercih etmem, pelet düşünüyorsanız bulabilirseniz Versele laga b14 şayet bulamazsanız versele laga c15 alabilirsiniz.

Kuşlarınız daha önce pelet yem kullanmadıysa pelete alışma süreleri oldukça uzun ve zorlu olacaktır o yüzden çok fazla almamaya özen gösterin bulabilirseniz 500 gr ile başlayabilirsiniz
Pelet çok övülüyorya hem uygun hemde kargo bedava olması cezbetti ama neyse. Hem dediğin de haklısın hemde açıldıktan sonra 6 hafta içinde tüketilmesi gerekiyormuş. Çöp olur.

ADRIAN

Moderatör
Yönetici
Pelet çok övülüyorya hem uygun hemde kargo bedava olması cezbetti ama neyse. Hem dediğin de haklısın hemde açıldıktan sonra 6 hafta içinde tüketilmesi gerekiyormuş. Çöp olur.
Aslında fiyatları tohumdan daha yüksek kaliteli peletleri tavsiye ediyorum tohum ile birlikte kullanılabilir ama kuşları alıştırmak gerek işin zor kısmı bu :)

Melih.S59

Bilgili Üye