Karadeniz Pet

Popoya dışkı yapışması

Emin3455

Meraklı Üye
Merhabalar bugün uyandığımda kuşumun poposunda dışkı yapışması olduğunu gördüm.
Dün böyle bir şey yoktu
Ben bağırsak enfeksiyonu olabileceğini düşünüyorum daha önce bi kuşumu bu sebepten dolayı kaybetmiştim.
Kuşun poposu şuan biraz sarılaştı, haraketli ötüyor. Hastaysa daha yeni olduğunu düşünüyorum. Ne yapmalıyım? Çok net fotoğraf çekemedim kaçıyor
Lütfen acil cevap
Kuralları daha önce okumamıştım bundan dolayı az önce konumun başlığını acil yapmıştım
Kusura bakmayın

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2019-05-28 at 11.31.24.jpeg
    WhatsApp Image 2019-05-28 at 11.31.24.jpeg
    114.3 KB · Görüntüleme: 50
  • WhatsApp Image 2019-05-28 at 11.33.50.jpeg
    WhatsApp Image 2019-05-28 at 11.33.50.jpeg
    143.3 KB · Görüntüleme: 50
Dün böyle bir şey yoktu
Ben bağırsak enfeksiyonu olabileceğini düşünüyorum daha önce bi kuşumu bu sebepten dolayı kaybetmiştim.
Kuşun poposu şuan biraz sarılaştı, haraketli ötüyor. Hastaysa daha yeni olduğunu düşünüyorum. Ne yapmalıyım? Çok net fotoğraf çekemedim kaçıyor
Lütfen acil cevap
Kuralları daha önce okumamıştım bundan dolayı az önce konumun başlığını acil yapmıştım
Kusura bakmayın
Benim de kuşlarım da böyle dışkı yapışması oluyor. Önemli birşey mi ? Bilen varsa söylerse sevinirim.

Dün böyle bir şey yoktu
Lütfen acil cevap
Kusura bakmayın
Başka belirtiler neler?

Ufak çaplı bir ishal geçirmiş olsa gerek. Ya da verdiğiniz yiyeceğe de bağlı. Örneğin yeşillikler o gün içersinde yapılan dışkıyı sulandırır.

Geri