Karadeniz Pet

Powermax probiyotik

Avseque

Meraklı Üye
Merhabalar. Kuşum için powermax probiyotik aldım. Daha önce diazyme kullanıyordum. Üretici arkadaş bunun daha iyi olduğunu söyledi. Hepsini bitiremeyeceğimi son kullanma tarihinin geçeceğini söylediğimde Kendi kullandığı kutudan bölerek verdi bana. Ölçü kaşığını da verdi ne kadar suya ne kadar ürün katacağımı da söyledi ama hatırlayamıyorum. Bu ürünü kullanan varsa yardımcı olabilir mi? Varsa Kutusunun fotoğrafını atabilir misiniz?

Lütfen yardımcı olun. Kuşuma antibiyotik tedavisi uyguladım. Bugün son günü. Yarın probiyotiğe başlamam lazım ama ölçüyü bilmiyorum.

Lütfen yardımcı olun. Kuşuma antibiyotik tedavisi uyguladım. Bugün son günü. Yarın probiyotiğe başlamam lazım ama ölçüyü bilmiyorum.
Genelde probiyotikler 1 litre suya 5 gr olarak konuyor.Siz normal suluğa çay kaşığının ucuyla ona göre oranlayarak verebilirsiniz.

Genelde probiyotikler 1 litre suya 5 gr olarak konuyor.Siz normal suluğa çay kaşığının ucuyla ona göre oranlayarak verebilirsiniz.
Bende kendi ölçü kaşığı da var. Kutunun üstünde yazıyordu ama hatırlayamıyorum bir türlü.

Bende kendi ölçü kaşığı da var. Kutunun üstünde yazıyordu ama hatırlayamıyorum bir türlü.
O zaman ölçeği baz alarak ki o da büyük ihtimalle bir litre için,suluğa göre ayarlayın.Ben her probiyotiği aynı ölçüde kullanıyorum kaşıkla göz kararı ayarlıyorum.

Geri