Karadeniz Pet

PVC kafesmi MDF/SUNTA kafes mi

kadersiz144

Yeni Üye
Kafes yaptırmayı düşünüyorum sebebi ise ev içinde düzen ve çok fazla tozu engellemek için ancak PVC mi sunta mi karar veremedim öneriniz nedir artısı eksisi ile şimdiden teşekkür ederim

Yapmak istediğim kafes iki kat üretim bir kat salma kendinden yuvalı vs.

Pvc önermem çünkü pek iyi olmuyorlar. Şöyle kuşlar kemirdiği zaman plastik zarar verir. Ama sunta pek bir sıkıntı çıkarmaz. Artılar ve eksileri şöyle

Pvc sunta
Yıkanır yıkanmaz
Kuşa zarar verebilir. Sağlıklı(temiz olanları
Fazla kir tutmaz. Kir tutar

Pvc önermem çünkü pek iyi olmuyorlar. Şöyle kuşlar kemirdiği zaman plastik zarar verir. Ama sunta pek bir sıkıntı çıkarmaz. Artılar ve eksileri şöyle

Pvc sunta
Yıkanır yıkanmaz
Kuşa zarar verebilir. Sağlıklı(temiz olanları
Fazla kir tutmaz. Kir tutar
Yanlış yazmışım kusura bakma. Benim tavsiyem sunta olur

Baktığında PVC daha mantıklı ama daha zararlı gibi hem hafif hem yikanmasi kolay hem daha zarif güzel görünüyor ama plastik

Baktığında PVC daha mantıklı ama daha zararlı gibi hem hafif hem yikanmasi kolay hem daha zarif güzel görünüyor ama plastik
Evet haklısınız hijyenik olabiliyor güzel duruyor eğerki iyi kalite sağlıklı bir pvc alırsanız neden olmasın 😊

Birazdaha arastirisip çift bolmeli normal bir salma kafes Alacam gibi :):)

Konuyu uyandırdım ancak PVC kullananlar varmı varsa yorumlara bekliyorum PVC cektikkce çekiyor beni 2 çift kuş için iki PVC çok zararlı olmamalı bence

Bence pirinç kafes yaptır büyük çok uzun süre kullanırsın yazdım zaten

Her türlü tercih sizin. Yani 2 kuş için pvc biraz pahalı değilmi

Aslında fiyat da uygun kendinden yuvası var tane 500 TL içi ışıklı korumalı filan. Ben salma çift bölmeli kafesi 300 e aldım. Evde iki tane uzun kafes var yuvalar farklı sehba üstlerinde Geçen de evde yokken kuşlardan birinin ayagi kafesin tülüne takılmıştı işten eve gelince gördm üzüldüm baya yine çekti beni hem düzen hem daha temiz gibi