Karadeniz Pet

Rainbow muhabbet kuşlarında cinsiyet anlama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cere tam net çıkmıyor fotoğrafında net yakaladığında atarmısın. Burun delikleri beyaz gibi ama çok ufak daha o yüzden bu aylarda net bilgi olmaz eğer burun delikleri beyazsa dişi olur.

Cere tam net çıkmıyor fotoğrafında net yakaladığında atarmısın. Burun delikleri beyaz gibi ama çok ufak daha o yüzden bu aylarda net bilgi olmaz eğer burun delikleri beyazsa dişi olur.
Tm dır hocam saolun ama erkek gibi inş erkek tir cerenin hmn altı mavi tonlarında üstte hafif morluk var

Rainbowlar güzel kuşlar benimde var bir tane:) ilk tüyüne girdi mosmordu gagası ilk aldıgımda. Suan mavi oldu erkek gagasına döndü:)3,5 aylık benimkisi

7249C8BE-EBD6-489E-B162-2234EA72060B.jpeg
suan kafası bi tık daha sarılaştı neon gibi oldu buresme göre

Rainbowlar güzel kuşlar benimde var bir tane:) ilk tüyüne girdi mosmordu gagası ilk aldıgımda. Suan mavi oldu erkek gagasına döndü:)3,5 aylık benimkisi
Hocam benimkide de morluk var ceresinde mavilik te var erkek diye düşünüyorum

Kapattığı gözünde şişlik veya sulanma var mı? Yoksa bence gözlemleyin biraz daha, ne kadar çok yapacak bu hareketi bakın. Hemen kullanmayın.

Kuş stres olunca o şekilde ağız açıp kapama yapar. Kuşu biraz kendi haline bırak, ortama ve sana alışsın, çok oynama kuşla.

Gözü içinde video da herhangi bir sıkıntı göremedim ben. Şimdilik damlaya gerek yok, zaten daha fazla strese sokma kuşu.
Tm abi çok sağol o zmn kuşu Bi 1,2 gün kendi halinde bırakayım elemiyeyim teşekkür ederim

Kapattığı gözünde şişlik veya sulanma var mı? Yoksa bence gözlemleyin biraz daha, ne kadar çok yapacak bu hareketi bakın. Hemen kullanmayın.
Tm hocam sulanma vb. Yok bekleyecem bir süre daha gözlemleyeceğim saolun

Kuş stres olunca o şekilde ağız açıp kapama yapar. Kuşu biraz kendi haline bırak, ortama ve sana alışsın, çok oynama kuşla.

Gözü içinde video da herhangi bir sıkıntı göremedim ben. Şimdilik damlaya gerek yok, zaten daha fazla strese sokma kuşu.
Abi birde bu fotolara bakarmısın kuşum bana göre erkek ama dişi diyenlerde var şaşırdım kaldım
Hocam bide kuş benden biraz kaçıyor alışamadı Biraz daha mı zaman tanımalıyım kuşa?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri