Karadeniz Pet

Salma

Biraz arastirdim. Bit pirefen ziyade oldukca toksik bir maddeymis kuslar gagalarsa yutarsa falan ölebilirlermis. Bu fikir nereden geldi aklima bilmiyorum sanki sokak hayvanlari icin hazirlanabilecek basit bir kulübe videosu gibi bir seyde vardi...

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Tel apart kafes artı salma şeklinde düşünüyorum ben aslında o balkon içinde. Yarın fotoğraf atınca bu yaratıcı fikirleri saklama :D

Ustam bi Salma sever olarak salmanızı bekleyeceğim fotoğraflarını atarsanız artık ☺

O işe daha çok var ama yapan çok arkadaş var ayrıca balkon salmaya küçük gelir diye düşündüm bende. Tel apart kafes düşünüyorum yahut salmayı kışın kullanmak için eve uygun yapmayı düşünüyorum.

Ayrıca en çok okunan konularda ve kendin yap sistemlerde salma ve kafes örnekleri vardır

O işe daha çok var ama yapan çok arkadaş var ayrıca balkon salmaya küçük gelir diye düşündüm bende. Tel apart kafes düşünüyorum yahut salmayı kışın kullanmak için eve uygun yapmayı düşünüyorum.

Ayrıca en çok okunan konularda ve kendin yap sistemlerde salma ve kafes örnekleri vardır
Yönlendirmeniz için sağolun üstad