Karadeniz Pet

Sizce doğru mu? Muhabbet kuşu sıvı dışkı

Ackertty

Yeni Üye
Merhaba muhabbet kuşum sıvı bir şekilde dışkısını yaptığı için kuşçuya götürdüm danışmak için ve kuşçu suluğuna probiyotik koydu ama milim olarak az konuluyor diye biliyorum sizce doğru mu kafesinde kalsın mı?

SNOW_20220708_132220_907.jpg

İsim olarak acaba hangi probiyotik koydu. Birde tek seferlik mi koyduğu probiyotik

İsim olarak acaba hangi probiyotik koydu. Birde tek seferlik mi koyduğu probiyoti
Kabı şuna benziyordu normalde damla halinde bir şeyler koyduğum için suluğuna öyle bildiğim için fazla koyunca şaşırdım. Üstüne su ekledi ama yine de tuhafıma gitti. İki ya da bir gün kalsın suluğunda dedi eğer ortam çok sıcaksa sadece bir gün kalsın dedi.
images (1).jpeg

Eğer buysa iyi bir probiyotik. Yalnız en fazla 8 saat kalmalı. Hele havalar sıcak ikiyi bırakın bir gün kalması bile fazla bence. Bu probiyotik elinizde yoksa veya entrobac ta olabilir ikisinden birini temin edebilirsiniz

Eğer buysa iyi bir probiyotik. Yalnız en fazla 8 saat kalmalı. Hele havalar sıcak ikiyi bırakın bir gün kalması bile fazla bence. Bu probiyotik elinizde yoksa veya entrobac ta olabilir ikisinden birini temin edebilirsiniz
Peki damla halinde koymaması normal mi?

Evet toz şeklinde zaten. Önerdiğim entrobac ta toz şeklinde.

Geri