Karadeniz Pet

Sizce yumurta var mı ?

Popo acık huseyin fazla degil yardim eder gibi cok hafif elinle bi yokla :)

Cok hafif bi yokla zaten yaglanma ise belli olur yumurta isede belli olur

Ayni sarjörden mermi cıkarir gibi arkadan öne dogru cok hafif bi dokun ve poposuna bir bak ıkınma vs vs görecekmsn

Hüseyin asagidan delik kismina dogru fazla bastirmadan delige dogru bi yokla

Hocam bu iki şaretli yerden, iki parmağımın arasına aldığımda bastırmadan sert yuvarlak bi his aldım kuyruk kökükün içine doğru giden bi sağdan soldan iki parmağımla yuvarlak hissettim. Popoya doğru ittirir gibi hareket yaptım ama faydalı olmadı ama içindeki cidden sertti, yumurta çıkmadan önce sert olur mu ?

Yani iki parmağımla gösterdiğim yerlerden dokunduğumda biraz derinde, nohuttan biraz daha büyük sertlik hissettim, zarar verdiğimi düşünmüyorum düzgün kontrol ettim yumurtamı acaba ? İç taraftaydı biraz daha.
5301bbb15a46.jpeg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Göğüsün o çeneden popoya kadar uzana o bıçak gibi olan kemiği geçince hemen o kemiğin bitiminde yumuşaklık var ama az daha popoya doğru derinlerde hissettim tam yumurta büyüklüğünd ebişey hissettim ama sertti cidden ama dışardna şişlik orda belli değil içerde biraz daha.

Organınımı kuyruk kökünümü yokladım emin olamadım ama elips gibi histi

Şuan iyi bi sıkıntı olmadı. Yani zarar verdiğimi düşünmüyorum.

945a52539eca.jpeg

Hocam bu iki şaretli yerden, iki parmağımın arasına aldığımda bastırmadan sert yuvarlak bi his aldım kuyruk kökükün içine doğru giden bi sağdan soldan iki parmağımla yuvarlak hissettim. Popoya doğru ittirir gibi hareket yaptım ama faydalı olmadı ama içindeki cidden sertti, yumurta çıkmadan önce sert olur mu ?

Yani iki parmağımla gösterdiğim yerlerden dokunduğumda biraz derinde, nohuttan biraz daha büyük sertlik hissettim, zarar verdiğimi düşünmüyorum düzgün kontrol ettim yumurtamı acaba ? İç taraftaydı biraz daha.
5301bbb15a46.jpeg

[mention]ADRIAN [/mention]

Sizin kuşa sıkışma yok. Kuşu huylandırmayın.
Yumurta sıkışması olan kuş hareket edemez, felç benzeei bir hale girer videodaki gibi.

Harici olarak sıkısma olan kusda felc degil hareket kıstlaması olur atlayamaz zıplayamaz bir diger belirti ise hızlı nefes alıp verir

Tamamdır hocam yeni bi gelişme olursa bu konu altına yazarım, kusura bakmayın rahatsız ettim.

Valla henüz foruma birkaç gündür üyeyim, iletilerini okudum. Bu konudaki güncellemeleri dizi izler gibi okuyorum, merak ediyorum doğrusu.