Karadeniz Pet

Sizce yumurta var mı ?

Bakalım içimde bugün yumurtlayacakmış hissi var bence hüseyin.

Şuan bir hırçınlık var. Yuvaya itiyor erkek ama erkeğe bağırıyor ve yuvaya girmek istemyioe gibi, ama fiziki yapısında değişim yok. Ekstra ses ıkonma hareketleri göremedim. Yani standart.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kızgınlık var, yuva ilgisi var çiftleşme var var ama fiziksel yapısında bi büyüme kanatların daha fazla düşmesi ıkınma vs yumurta belirtisi yok.

Kuş uçamıyor çabuk yoruluyor. Elle bişey hissettim ama derinden hissettim öyle yüzeyle bi yumurta hissedilmiyor.

Siz yumurta olduğuna eminmisiniz arkadaşlar ?

Yağlanmadan kaynaklı yumurta oluşumu sekteye uğruyorsa eğer kızgınlık geçmeden uçurmalara başlayıp, yağlanmadan kurtulmasını sağlayım diyorum.
Ne dersiniz ?

Birde kuşum hiç aldığımdan beri mama ve kalamar kemiği dışında yem yemiyor. Sadece erkek kusuyor. Erkeğin kustuğuyla yemleniyor.
Bu durumun bir etkisi olabilir mi ?

Ne dersiniz ? Eğer hissettiğim yumurtaysa kaç güne atması lazım ?
Ne kadar daha bekleyimde uçurma egzersizine başlayım ? [mention]ADRIAN [/mention] [mention]thewildpanthalp [/mention] [mention]MeCHuLBeY [/mention]

Kızgınlık var, yuva ilgisi var çiftleşme var var ama fiziksel yapısında bi büyüme kanatların daha fazla düşmesi ıkınma vs yumurta belirtisi yok.

Kuş uçamıyor çabuk yoruluyor. Elle bişey hissettim ama derinden hissettim öyle yüzeyle bi yumurta hissedilmiyor.

Siz yumurta olduğuna eminmisiniz arkadaşlar ?

Yağlanmadan kaynaklı yumurta oluşumu sekteye uğruyorsa eğer kızgınlık geçmeden uçurmalara başlayıp, yağlanmadan kurtulmasını sağlayım diyorum.
Ne dersiniz ?

Birde kuşum hiç aldığımdan beri mama ve kalamar kemiği dışında yem yemiyor. Sadece erkek kusuyor. Erkeğin kustuğuyla yemleniyor.
Bu durumun bir etkisi olabilir mi ?

Ne dersiniz ? Eğer hissettiğim yumurtaysa kaç güne atması lazım ?
Ne kadar daha bekleyimde uçurma egzersizine başlayım ? [mention]ADRIAN [/mention] [mention]thewildpanthalp [/mention] [mention]MeCHuLBeY [/mention]

Kuşta hala yumurta olduğunu düşünüyorum. Şimdiye kadar atması gerekirdi neden atmadı inan bilmiyorum.

Kuşta hala yumurta olduğunu düşünüyorum. Şimdiye kadar atması gerekirdi neden atmadı inan bilmiyorum.

Yumurta varda atamıyorsa sıkışma vardır ama sıkışma belirtisi yok.
Ben artık yumurta olduğumu düşünmüyorum gibi.

Kuş dışkısını hala yapıyorsa 1 gün daha bekleyelim eğer yarın da atmazsa bir veterinere götürürsün artık kuşu. Diğer kullanıcıların görüşlerini bekliyorum şuan.

Dışkısa sorun yok. Normal yapıyor ve ufak standart bi dışkı. Hayvanda halsizlik gelan hiç bir değişim yok. Sadece hantal

Dışkısa sorun yok. Normal yapıyor ve ufak standart bi dışkı. Hayvanda halsizlik gelan hiç bir değişim yok. Sadece hantal

15 dkdı erkek dişi beraber yuvada ses çıkartmadan duruyolar hiç bi ses yok.