Karadeniz Pet

solunum sorunu video-ses var

5 gün boyunca ilaci kullandım. Kuyruk sallanması hala devam ediyor. Bitkinligi ve yorgunlugu devam ediyor günün çogunu uyuyarak geçiriyor. Hapşırması hiç kalmadı. Sürekli tüylerini kabartıyor ( ortam soguk degil ). Yere yıgılıp kalmadı hiç. Sanki azcık daha iyi gibi oldu. Bundan sonra nasıl devam etmeliyim ?

@Recai
@mr.realistpollyanna
Çıkardığı ses devam ediyor mu? Videosunu atarmısınız
Birde kafes tabanına tuvalet kağıdı koyun 3,4 tane dışkı yapsın bakalım, dışkıları kontrol edelim bi.

Çıkardığı ses devam ediyor mu? Videosunu atarmısınız
Birde kafes tabanına tuvalet kağıdı koyun 3,4 tane dışkı yapsın bakalım, dışkıları kontrol edelim bi.
Kusura bakmayın geç dönüş yapabildim. Ses devam ediyor özellikle geceleri. Hapşırmasıda başladı. Siyah dışkısı var.
Şu sesi gece kafesin dibinde kaydettim.

Dışkı resimleri

20200815-194120 20200815-174339

Doksisiklin etken maddeli ilaç bir işe yaramadıysa, eritromisin etken maddeli ilaç kullanmanız gerek. İlaç tan sonra Probiyotik ve multivitamin takviyesi yaptınız mı?

Probiyotik ve ilacı aldım. Bunları nasıl kullanmalıyım kaç gün, ne kadar vs. ? Probiyotik olan sıvı, eritrom toz şeklinde.

20200820-210319
Probiyotiği tam dolu suluğa 5,6 damla ekleyin 2 gün üst üste verin ondan sonrada 1 gün normal su. Bunları yaptıktan sonra tam dolu suluğa 1,2 pirinç tanesi kadar eritrom ekleyin. 7 gün boyunca kullanın.

Probiyotiği tam dolu suluğa 5,6 damla ekleyin 2 gün üst üste verin ondan sonrada 1 gün normal su. Bunları yaptıktan sonra tam dolu suluğa 1,2 pirinç tanesi kadar eritrom ekleyin. 7 gün boyunca kullanın.

İlaç kullanımı bitti ama hala solunum sorunu devam ediyor. Kuyruk sallanmasıda devam ediyor.

videoda belli olmuyor olabilir ama nefes alırken zorluk çekiyor fıs fıs diye ses çıkarıyor.

Bu saatten sonra bizim de elimizden pek birşey gelmiyor maalesef hastalık kronikleşmiş. Kanatlıdan anlayan veterinere götürme imkanınız varsa götürmeniz iyi olacaktır.

Bu saatten sonra bizim de elimizden pek birşey gelmiyor maalesef hastalık kronikleşmiş. Kanatlıdan anlayan veterinere götürme imkanınız varsa götürmeniz iyi olacaktır.

Çok sagoulun ne kadar teşekkür etsem azdır kaç haftadır yardım ediyorsunuz. Peki bu yavrucaklar 1 saatlik otobus yolcuguluna dayanabilir mi ?

Bide yaglanmasını azaltmak için limonlu suyu nasıl kullanmalıyım

Çok sagoulun ne kadar teşekkür etsem azdır kaç haftadır yardım ediyorsunuz. Peki bu yavrucaklar 1 saatlik otobus yolcuguluna dayanabilir mi ?
Rica ederim ne demek. 1 saatlik yolculuğa dayanırlar.

Geri