Karadeniz Pet

Şu yumurtalara bakabilir misiniz ? (9 Tane)

Sh0cK

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar

Şu fotoğraflara bakaraktan yumurtalar dolu mu boş mu anlayabilen varsa fikrini beyan edebilir mi acaba ?

İlk yumurta 2 şubatta geldi ama tık yok.. 20 günü geçti yani anlayacağınız, geri kalanlarda en yenisi 2 hafta... Ne yapmalıyım bir rehber olur musunuz..

Kuş konusunda yeniyim ben de beklemiyordum yumurtlamalarını ama maşallah bayağı yumurtladılar...

9 tane yumurta var, boşları atmak istiyorum dişi kuşum boşa yorulmasın..

Yardımlarınızı bekliyorum..

68OZNz.jpeg

spCBTc.jpeg

vgt9Ku.jpeg

VFv4D6.jpeg

qGqMoe.jpeg

Geç çıkmasının veya hiç sebebi çok yumurta olduğu için ısıtamamasıda olabilir.5. gün olunca kontrol etmeye başladasydınız boş olanları atardınız.

Merhaba arkadaşlar

Şu fotoğraflara bakaraktan yumurtalar dolu mu boş mu anlayabilen varsa fikrini beyan edebilir mi acaba ?

İlk yumurta 2 şubatta geldi ama tık yok.. 20 günü geçti yani anlayacağınız, geri kalanlarda en yenisi 2 hafta... Ne yapmalıyım bir rehber olur musunuz..

Kuş konusunda yeniyim ben de beklemiyordum yumurtlamalarını ama maşallah bayağı yumurtladılar...

9 tane yumurta var, boşları atmak istiyorum dişi kuşum boşa yorulmasın..

Yardımlarınızı bekliyorum..

68OZNz.jpeg

spCBTc.jpeg

vgt9Ku.jpeg

VFv4D6.jpeg

qGqMoe.jpeg
Kendin kolaylıkla anlayabilirsin kuşların olduğu odanın ışığını kapat 1 saat sonra yumurtaları al ışık kapalı halde flaşı yakıp üstüne koy içinde damarlanma varsa doludur

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi