Karadeniz Pet

Sürekli titriyor

Yakupcan ULUÇINAR

Yeni Üye
Mrb iyi günler dilerim herkese muhabbet kuşum 3 gündür sürekli titriyor ve bir kanadı diğerinden alçak duruyor halsiz ve uykulu bunun için ne yapa bilirim

Maşallah, kuşunuz sağlıklı görünüyor. Üşüyor olabilir, kanatlarını açıp titretiyorsa havasız bir ortamda olduğu için sıcaklıyor olabilir ya da bir nesneden veya sesten korkuyor da olabilir. Neden olduğu fotoğraftan anlaşılamaz, titrerken bir video çekip eklemeniz gerekiyor.

Maşallah, kuşunuz sağlıklı görünüyor. Üşüyor olabilir, kanatlarını açıp titretiyorsa havasız bir ortamda olduğu için sıcaklıyor olabilir ya da bir nesneden veya sesten korkuyor da olabilir. Neden olduğu fotoğraftan anlaşılamaz, titrerken bir video çekip eklemeniz gerekiyor.
Aslında böyle bir şey yapmıyordu uçarken yere düştü ve kanadı diğerinden daha düşür duruyor ve fotoğraf da görünüyor kırmızısı şekilde kanında yara var

Kanadını incitmiş olabilir o halde, yara kısmın daha net bir fotoğrafını bir de titrerken bir videosunu çekip konuya ekleyin.

Vitamin takviyesini bir gün arayla yapın. Evinizde bulunan herhangi bir yara kreminden de sürebilirsiniz (krem miktarını az tutun). Kendini iyice toparlaması birkaç günü bulur.

Saydığım kremler, yara , yanık , kızarıklık ve tahrişler için kullanılanılır. Yaranın durumu çok kötüyse veterine götürmenizde fayda var.
Aldım krem sürdüm veterinere de götürdüm dediği şey gid kendine yeni kuş al dedi bakmadı bile bende kendi çapımda bir şeyler yapmaya çalışıyorum bursa osmangazi oturuyorum

Aldım krem sürdüm veterinere de götürdüm dediği şey gid kendine yeni kuş al dedi bakmadı bile bende kendi çapımda bir şeyler yapmaya çalışıyorum bursa osmangazi oturuyorum

O veterinere söylenecek çok şey var da buraya yazmam doğru olmaz. Kremleri günde 2 kez (sabah akşam) yara bölgeye uygulayın, birkaç güne kalmaz toparlar. Ayrıca tedavi sürecinde kafesinden çıkarmayın, kanadının iyileşebilmesi kullanmaması gerekiyor.

Geri