Karadeniz Pet

Tahminen ne zaman yumurtlar?

Ben bugün kontrol ettim ilk yumurta boş 2. Dolu 3. Yumurtayı dün yaptı o henüz belli olmuyor

İşlerimden dolayı okadar zaman ayıramam ama merak ediyorsanız ara ara bilgilendirme ve foto atarım zaman buldukça ☺️
Nedendir bilmiyorum ama ben çok seviyorum kuluçka günlüğü falan okumayı tabi müsait oldukça atarsanız görmek isterim her görüşümde maşallah demek şartıyla ☺️

İlk yumurtayi kontrol edebilirsiniz ozaman artık belli olur dolu olup olmadığı
1. foto ilk, 2. foto ikinci yumurtası. Sanırım ilkinde yavru yok :O ikincinin kalbi atıyor 🥰😍

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-07-13 at 15.32.31.jpeg
    WhatsApp Image 2021-07-13 at 15.32.31.jpeg
    44.5 KB · Görüntüleme: 19
  • WhatsApp Image 2021-07-13 at 15.32.31 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2021-07-13 at 15.32.31 (1).jpeg
    51.8 KB · Görüntüleme: 19
1. foto ilk, 2. foto ikinci yumurtası. Sanırım ilkinde yavru yok :O ikincinin kalbi atıyor 🥰😍
Evet sağlıklı doğar büyür inşallah, benimde ilki boş 4 yumurta yaptı 5 gelmeycek, bugün akşam yine kontrol edicem son kez bakalım kaç tanesi dolu

Şimdi kontrol ettim ikisi dolu ikisi boş bakalım inşallah sağlıkli çıkıp büyürler ☺️

Maşallahh 🤗 boş olanları almalı mıyız yoksa tecrübe edinsin diye kalsın mı 🤔
Yani mesela 6 yumurta olsa 4 ü boş olsa ikisini alırdım hepsini ısıtmaya çalışırken zorlanmasın diye ama 4 yumurta var zaten zorlamaz. Yavrular çıkınca hem o yumurtalara yaslaniyor almiycam o yüzden

Sağ salim sağlıklı bir şekilde çıkar ve büyürler inşallah yavrularınız, darısıda benim başıma 😂

Yani mesela 6 yumurta olsa 4 ü boş olsa ikisini alırdım hepsini ısıtmaya çalışırken zorlanmasın diye ama 4 yumurta var zaten zorlamaz. Yavrular çıkınca hem o yumurtalara yaslaniyor almiycam o yüzden
Bekleyelim o zaman 🤗
Sağ salim sağlıklı bir şekilde çıkar ve büyürler inşallah yavrularınız, darısıda benim başıma 😂
Amin inşallah 🤗 yumurta halindeyken annenin yumurtalar için çabalaması mükemmel bir şey 🤗

Geri