Karadeniz Pet

Tavsiyeleriniz nelerdir?

İbrahim_badem

Yeni Üye
2 aylık erkek bir kuş sahiplendim. Alalı 3 gün oldu elime alıştı,dışarıda elimde duruyor neşeside gayet yerinde siz değerli üstadlara sorum, yem olarak ne almalıyım? Marka veya öneri neler yedirmeliyim örneğin ; mama falan yapmalımıyım, vitamin tarzı şeyler kullanmamı önerirmisiniz. Şimdiden cevap veren insanlara teşekkürler ...

Ekli dosyalar

• IMG-20180219-WA0005.jpeg
    IMG-20180219-WA0005.jpeg
    670.9 KB · Görüntüleme: 4
Öncelikle dal darı alıp kafese koy daha sonra kemik gelişimi için gaga taşı Ve kalamar sindirim sistemi için kuş kumu quik yem Öneririm gayet iyi

Öncelikle dal darı alıp kafese koy daha sonra kemik gelişimi için gaga taşı Ve kalamar sindirim sistemi için kuş kumu quik yem Öneririm gayet iyi
Dal darı, kalamar,gaga taşı var ,fakat yem sıradan gibi geldi petshoptan almıştım öylesine . Kum ve yem tavsiyeni dikkate alıcam . Vitamin ve mama için erken mi daha

Dal darı, kalamar,gaga taşı var ,fakat yem sıradan gibi geldi petshoptan almıştım öylesine . Kum ve yem tavsiyeni dikkate alıcam . Vitamin ve mama için erken mi daha
Erken değil vitamin için erken değil verin.Mama kızıştırıcı etkisi olmıyandan yapın yani havuç ve yumurta koymayın.İrmik bisküvi pirinç unu biraz yeşillik koyun

Geri