Karadeniz Pet

hatice1

Paylaşımcı Üye
Kuşu alali bi kaç gun oluyor aldigimdada boylediydi Kuşçu iyileşir dedi ama biraz şişmişti. Bugünde kafesin tellerine takmis yaranin kabuğu kalmış biraz temizledim vazelin sürdüm ama uzerine hiç basmiyor ve halsiz. Teramisin bulamadim fucidin diye bir krem var muadiliymiş sanirim. Kabuğunu kaldirip temizleyip fucidin sürüp kapatsam mi arkadaşlar. Kabuğu kaldirmadan sürsem gagasini vurunca etkiler mi acaba. Nasil sarabilirim. Bilen biri bisey söylesin bu ikinci konum bilen yok mu????
20190617_163637.jpg
20190617_163550.jpg

Arkadaşlar tirnak düşmüş baktim temizlemeye calistim cok cirpindi cani yaniyor belli ki biraktim iyice rahatsiz olmasin diye. Kuşu aldigim yeri aradim adam vazelin sür bisey olmaz dedi içim hic rahat değil burda kuşa bakacak veterinerde yok. Konuyu gören tecrubesi olan yazabilir mi halsizleşti iyice
20190617_183359.jpg
20190617_183349.jpg

Kuşu alali bi kaç gun oluyor aldigimdada boylediydi Kuşçu iyileşir dedi ama biraz şişmişti. Bugünde kafesin tellerine takmis yaranin kabuğu kalmış biraz temizledim vazelin sürdüm ama uzerine hiç basmiyor ve halsiz. Teramisin bulamadim fucidin diye bir krem var muadiliymiş sanirim. Kabuğunu kaldirip temizleyip fucidin sürüp kapatsam mi arkadaşlar. Kabuğu kaldirmadan sürsem gagasini vurunca etkiler mi acaba. Nasil sarabilirim. Bilen biri bisey söylesin bu ikinci konum bilen yok mu????Ekli dosyayı görüntüle 38725Ekli dosyayı görüntüle 38726
Fucidin teramisine benzerdir benimde ayakta sıkıntı oluştu ikisinden biri olur demişti veteriner

aynı ürünler.

Bence önce tentürdiot ile temizleyin ardından fucidin ya da terramiycin hiç fark etmez herhangi birini sürün kremi ince tabaka halinde sürün kalın bir tabaka olmasın ayrıca fucidin krem iyice deriye yedirildiğinde etki eder ama bunu yapmanız yaralı durumda iken imkansız gibi bir şey bundan dolayı ince tabaka sürün ayrıca bunu gün içinde 3 kere tekrarlayın bu arada tırnak ucu gözükmüyor ise büyük ihtimal çıkmaz doku yenileyici olarak hametan önerebilirim şu mavi sarı olanlardan ama yara iyileştikten sonra uygulasanız daha iyi olur. Çok geçmiş olsun

20190618_183233.jpg
durumu nasil görünüyor. Tellere tirmaniyor dünkünden iyi gbi

Geri