Karadeniz Pet

Tırnakta kararma

Mavilim

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar. Muhabbet kuşumun tırnağında kararma farkettim sebebi nedir? Bir hastalık belirtisi mi? Bir yerlere çarpmadı ama tüle takılsa böyle olur mu çoğunlukla takılıyor ama kurtarıyor kendini.İlerler mi ayağına doğru? Yardımlarınızı bekliyoruz ne yapmalıyız?
20180508_100313.jpg

Bir yere sıkıştırmış olabileceğini düşündüm. İlerleyeceğini sanmıyorum, tırnak uzadıkça o taraf giderek aşağılara inecek en son da incelerek düşecektir.
Dikkatimi şu çekti: kuşun kuyruğu nerde?

Bir yere sıkıştırmış olabileceğini düşündüm. İlerleyeceğini sanmıyorum, tırnak uzadıkça o taraf giderek aşağılara inecek en son da incelerek düşecektir.
Dikkatimi şu çekti: kuşun kuyruğu nerde?

Yani tırnağı mı düşecek ? Aman yukarı ilerlemesin de. Kuyruğu çubuktan dolayı görünmemiş fotografta ayağı görünsün diye yakın çektim. Hopluyor zıplıyor tutunmasında falan sorun yok. Korktum siyah görünce.Teşekkür ederim cevabınız için.

Yani tırnağı mı düşecek ? Aman yukarı ilerlemesin de. Kuyruğu çubuktan dolayı görünmemiş fotografta ayağı görünsün diye yakın çektim. Hopluyor zıplıyor tutunmasında falan sorun yok. Korktum siyah görünce.Teşekkür ederim cevabınız için.
Tırnak düşmeyecek, bir şekilde tünekle beraber törpülenecek.

Geri