Karadeniz Pet

Uçamama sorunu

sorguc

Yeni Üye
adc1a622-061c-4733-b0d1-b45df2a259c7.jpg
806d2757-e300-49e5-b2b8-a3c4fe7e70d9.jpg

merhaba kanat oluşumu böyle olduğundan beri uzun mesafe uçamıyor uçtuğu vakit kanatlarını oval şeklinde bir müddet döndürüyor. Sağlık açısından çok neşeli aktif ve hareketli gün içeresinde fakat uçtuktan sonra bir müddet halsiz duruyor. Yaş ortalama 12 sene. Ne yapmam gerek şimdiden teşekkürler

Ekli dosyayı görüntüle 55669Ekli dosyayı görüntüle 55670

merhaba kanat oluşumu böyle olduğundan beri uzun mesafe uçamıyor uçtuğu vakit kanatlarını oval şeklinde bir müddet döndürüyor. Sağlık açısından çok neşeli aktif ve hareketli gün içeresinde fakat uçtuktan sonra bir müddet halsiz duruyor. Yaş ortalama 12 sene. Ne yapmam gerek şimdiden teşekkürler
Maşallah kuzuma Allah sağlıklı uzun ömürler versin .Yavrucak yaşlı bir kuş .B vitamini kanatlara iyi geliyor diye biliyorum .

teşekkürler Amin düzenli olarak vitamin takviyesi yapıyorum .insan üzülüyor, tabiri caizise deli gibi uçan kuşum artık eskisi gibi uçamıyor
Yavrucak dediğim gibi yaşlı. biz insanlar yaşlanınca doğru düzgün yürüyemiyoruz onların da kanatları öyle aynı işlevi görüyor.Üzülmemek elde değil ama Maşallah ne mutlu size Allah nazarlardan saklısın gül gibi bakmışsınız 🌹Siz beslenmesine dikkat edin oyuncağı ile oynamayı seviyorsa dışarda oyuncağı ile oynatabilir hareket etmesini sağlayabilirsiniz.Ayakları bana tuhaf geldi

Yavrucak dediğim gibi yaşlı. biz insanlar yaşlanınca doğru düzgün yürüyemiyoruz onların da kanatları öyle aynı işlevi görüyor.Üzülmemek elde değil ama Maşallah ne mutlu size Allah nazarlardan saklısın gül gibi bakmışsınız 🌹Siz beslenmesine dikkat edin oyuncağı ile oynamayı seviyorsa dışarda oyuncağı ile oynatabilir hareket etmesini sağlayabilirsiniz.Ayakları bana tuhaf geldiı

Geri