Karadeniz Pet

Üstadlar en iyi yem markası hangisi yardımcı olur musunuz?

barısalgın

Meraklı Üye
Vitakraft diyorlar ama artık Türkiye de üretiliyormuş sanırım en iyisi hangisi sipariş vereceğim

Versele Laga ve Vitakraft diye biliyorum ben. Üstadlar net yazacaklardır.

tek kuş besleyicileri için Versele Laga'yı tavsiye ederim.

Versele Laga ve Vitakraft iyidir.

her 2 yemde aynı paketleme ve kg farkları var sadece. yem alırken n11 gibi firmalarta skt si belli değildir sponsor firmalarımızdan almanızı skt tarihlerine bakarak karar vermenizi tavsiye ederim

Ak darı tek geçerim. Diğer tüm yemlerde kusun yağlanma oranı yüksek. Ak darıda yağlanma olmuyor.

tek çeşit yemle kuş beslenmez ki ama proteini fark farklı alması lazım sonuçta ha maması vitamini en üst düzeyse onu bilemem.

Bende sadece ak darı kullanıyorum ama mamalarına versele lega nın karışık tohumlarından çimlendirerek veriyorum. Kırmızı darıyı sadece vermeyin ishal edebilir diğerleri ile karıştırarak kullanın

Bende sadece ak darı kullanıyorum ama mamalarına versele lega nın karışık tohumlarından çimlendirerek veriyorum. Kırmızı darıyı sadece vermeyin ishal edebilir diğerleri ile karıştırarak kullanın
Ak darı tek geçerim. Diğer tüm yemlerde kusun yağlanma oranı yüksek. Ak darıda yağlanma olmuyor.
eski yemle karıstırıp mı vereyim onda ak darı var ama versele laga nın içeriğinde sarı darı var ak darı yok

Eğer vitaminlerini mamalarını yeşilliklerini düzenli veriyorsan ak darının içine birsey karıştırma direk ver. Elinde kalan eski yemin bitene kadar karıştır sıkıntı olmaz

Ben hobi m003 kullanıyorum kuşlarım severek tüketiyor. Fiyatı da uygun ama tek kuş için daha pahalı yemler var farkı nedir onuda bilmiyorum. açıkçası :)

Geri