Karadeniz Pet

Uzun ve çok açık renkte dışkı

gumball

Yeni Üye
Merhaba,benim muhabbet kuşum son 1 haftadır sürekli kabarık ve tuhaf bir şekilde dışkı yapıyor.Dışkısı çok açık bir renkte ve uzun(solucanı)andırıyor.Sürekli uyuyor dışarı çıkmak istemiyor.Ne gibi bir sorunu olabilir?

Rengi belli oranda yeşile döndü ama biraz sıvı ama hala neredeyse bütün gün uyuyor.Çok halsiz duruyor.

resimag.com/p1/59e64efbf17.jpeg

resimag.com/p1/212b905eca4.jpeg
Konum Istanbul

Abi ben anadolu yakasındayım eğer Anadolu tarafında önerebileceğin varsa söyler misin?

Abi ben anadolu yakasındayım eğer Anadolu tarafında önerebileceğin varsa söyler misin?

Valla dostum anadolu yakasında bilmiyorum. Zaten her veterinerde anlamıyor kuşlardan. Daha biraz önce bir arkadaşla konuştum oda anadolu yakasından götürecek buraya. Oda baya araştırdı yokmuş. Dediğim gibi her veteriner anlamaz gidersin başka yere antibiyotik vitamin verir gönderir boşa vakit kaybedersin.

• Beğen
Tepkiler: Kca
Ben bugün götürdüm bir veterinere ilaç verdi.birkaç gün deneyeyim olmadı götürürüm.

Tedavi masrafları ne kadar tuttu tam olarak.Yağmur-milka

Ben bugün götürdüm bir veterinere ilaç verdi.birkaç gün deneyeyim olmadı götürürüm.
Veteriner nasıl bir veteriner Di eğer kuşlardan anlamayan bir veterinere götürdüyseniz zaman kaybının Bi anlamı yok

İlgilendi kuşla,dışkılarıni istemişti onlara baktı ama alanında yetkin biri olup olmadığını anlayamam çünkü ben yeterince hakim değilim bu konulara.

İlgilendi kuşla,dışkılarıni istemişti onlara baktı ama alanında yetkin biri olup olmadığını anlayamam çünkü ben yeterince hakim değilim bu konulara.
Kuşta pankreas rahatsızlığı var bunu söyledi mi veterineriniz? Buna yönelik tedavi olması gerek

Siz nereye götürdünuz?

Ben kartalda göturdum.Florya'daki veterineri karsilayacak maddi durumum yok benim.

• Sad
Tepkiler: Kca
Geri