Karadeniz Pet

Versele Laga Hariç Yem Yemiyor ?

Can Aksoy

Yeni Üye
İlk Aldığımda 2 Aylıktı Aldığımdan Beri Sadece Versele Laga Veriyordum 3-4 Paket Vardı Evde Fakat 1 Ay Önce Evdede Stok Bitti Araştırdım Ekmek,Draje Boya Olmayan Tek Yem Vitakraf Menü İlk Yarım Kiloluk Paketi Kullandım Yemin Çoğu Akıllı Yemliğin Atık Haznesinde Alışınca Yer Dedim Fakat 2 Paketi Aynı Şekilde Atıyor Telef Ediyor Yemiyor Versele Laga Ne Zaman Gelecek İnternette Olsa Alıcam Fakat Yok Veya Başka Marka Ön erilerinizi Bekliyorum Yem Beğendiremedik Kerataya :D:D:D

tropofit marka yemlerede bakabilirsiniz, kalitelidir. Kuşlarımıza yeni yemi normalde yarı yarı karıştırarak alıştırırız. Zamanla versele laga yemin karışımını azaltarak devam ederiz.
Kuşlarımızın hemen yeni yeme alışması pek mümkün olmayabiliyor.
Diğer yöntem ise ben pelet yem'e geçerken yapmıştım. Kuşunuzun önünde onun yemliğinden alıp yiyor gibi yapacaksınız. Gerçekten işe yarıyor.

tropofit marka yemlerede bakabilirsiniz, kalitelidir. Kuşlarımıza yeni yemi normalde yarı yarı karıştırarak alıştırırız. Zamanla versele laga yemin karışımını azaltarak devam ederiz.
Kuşlarımızın hemen yeni yeme alışması pek mümkün olmayabiliyor.
Diğer yöntem ise ben pelet yem'e geçerken yapmıştım. Kuşunuzun önünde onun yemliğinden alıp yiyor gibi yapacaksınız. Gerçekten işe yarıyor.
Yorumunuz İçin Teşekkür Ederim Yakınımdaki Petshopda Tropofit Marka Yok Gold Wings Premium Var Vitakraf Menü Dahamı İyidir ?

Bozulmaz uygun koşullar da saklarsanız hiçbir sorun olmaz.

Geri