Karadeniz Pet

Videoda ki kuyruk atması normal mi?

Hayal Güç

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar kuşumun solunumunda problem var mı sizce
Bu kuyruk atması normal mi?

Son düzenleme:
Genelde erkekler tek bakilir da o sebeple sordum. Bazen kuşlar yoruldugunda veya heyecanlandığında kuyruk atabilir. Fakat sizin kusunuz normal geldi bana. Maşallah yedigi onunde yemedigi arkasında gibi. Diskida problem yoksa kus gayet sağlıklı

Genelde erkekler tek bakilir da o sebeple sordum. Bazen kuşlar yoruldugunda veya heyecanlandığında kuyruk atabilir. Fakat sizin kusunuz normal geldi bana. Maşallah yedigi onunde yemedigi arkasında gibi. Diskida problem yoksa kus gayet sağlıklı
Çok teşekkür ederim. Ben kuşumu erkek diye almıştım zamanında fakat sonra dişi olduğunu öğrendik adı bile Bulut kaldı :) Dışkısında problem yok fakat size daha önce mesaj attığım gibi şu tüy dönemini bir atlatamadık. O sebeple durgun bu aralar. Bakalım o da geçerse bir an önce inşallah

Rica ederim. Daha iyiye gidiyor bence tüy konusunda. Bazi kuslar cok ağır geciriyor bu dönemi. Ayrica Bulut hem erkek hem dişi icin guzel isim ;)

Benim kuşumda yapıyor bazenleri. Ama bir zararını görmedim. Ama ishal olduğunda öyle yapıyor diye okumuştum.

Geri