Karadeniz Pet

Vitamin ve probiyotiğin bozulduğunu nasıl anlarım

Kubilay1

Paylaşımcı Üye
Herkese merhabalar.
röhnfried marka vitamin ve probiyotik kullanıyorum. Bunların bozulmuş olduğunu nasıl anlarım? İkisi de dolap dışında evde serin bir yerde duruyor ama Yaz geldi artık sizce buz dolabına mı koysam? Bozulduğunda nasıl olur?

Herkese merhabalar.
röhnfried marka vitamin ve probiyotik kullanıyorum. Bunların bozulmuş olduğunu nasıl anlarım? İkisi de dolap dışında evde serin bir yerde duruyor ama Yaz geldi artık sizce buz dolabına mı koysam? Bozulduğunda nasıl olur?
ben de merak ediyorum. takipteyim konuyu

Herkese merhabalar.
Rohnfried Btamin Forte var bende de dolapta muhafaza ediliyorum. Zaten kokusu bir garip bozulsa nasıl anlarım bilmiyorum cidden 😂

Teşekkür ederim dolapta son kullanma tarihine kadar kullanırım. Zaten kokusu kötü bozulduğunu anlamak zor galiba.

Size minik bir tavsiye vereyim vitamin ile ilgili.
Aldığınız vitamini ufak bir şişeye bölün. Orijinal ambalajı buz dolabında saklayın. Böldüğünüz şişeden kullanın. Onu da buz dolabına koyabilirsiniz. Kapağı ne kadar az açılırsa vitaminin bozulma ihtimali o kadar azalır.

Size minik bir tavsiye vereyim vitamin ile ilgili.
Aldığınız vitamini ufak bir şişeye bölün. Orijinal ambalajı buz dolabında saklayın. Böldüğünüz şişeden kullanın. Onu da buz dolabına koyabilirsiniz. Kapağı ne kadar az açılırsa vitaminin bozulma ihtimali o kadar azalır.
Anladım efendim öneriniz teşekkür ederim. 😊

Geri