Karadeniz Pet

Yanlış eşleşen kuşlar

LooPS

Yeni Üye
Selamın aleyküm, 2 hafta önce Çek çift aldım. Yer değişimi nedeniyle tüye girdi zaten mevsimi , erkeği yuvalıklı kafes ye bırakarak dişiyi alt kafese aldım , 4 lü üretim kafesim var. Altında erkek rainbowum var dişisi kaçtı 1 ay önce toplamda 3 kuşum var. Çek dişinin altını temizlerken erkek rainbow ile bir birini gördü temas ettiler teller arasından yem kustu ve erkek kur yaptı. Ama ben Çek kanını bozmamak için eşe atmak istemiyorum. Erkek bi kaç güne tüyden çıkacak yanına attığım zaman sorun olurmu ?

Ve 2 gün önce erkek rainbow dişi çeki unutsun diye yerli aldım dişi rainbowa ilgi göstermiyor pek Çek dişi ye gösterdiği kadar. Napıcam

Ve 2 gün önce erkek rainbow dişi çeki unutsun diye yerli aldım dişi rainbowa ilgi göstermiyor pek Çek dişi ye gösterdiği kadar. Napıcam
Kardesim bence kusları bir müddet aynı yerde tut...Hangisi birbirine ilgi gösteriyorsa onları eşle...Sonra yavruları satıp kendine iyi bir çift al...

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardesim bence kusları bir müddet aynı yerde tut...Hangisi birbirine ilgi gösteriyorsa onları eşle...Sonra yavruları satıp kendine iyi bir çift al...

Kral Çek çiftim çok kaliteli kuşlar iri saf kan

Yavru beklerken kuslar Çalışmazsa sonra iyi kuslar olsa bile zevk vermiyor...O zaman sevdiğin kusları bir araya koy,ortamı hazırlayıp bekleyin madem...

Yavru beklerken kuslar Çalışmazsa sonra iyi kuslar olsa bile zevk vermiyor...O zaman sevdiğin kusları bir araya koy,ortamı hazırlayıp bekleyin madem...

Hocam bakayım 1-2 ay bekleyim baktım olmadı karıştırırım eşler , Çek kanını bozmak istemiyorum o yüzden