Karadeniz Pet

Yavru kuşumun sorunu nedir

kanserve

Yeni Üye
3-4 gün önce daha uçmayı bile bilmeyen bi yavru muhabbet kuşu aldım ilk başta dışkısı yeşil ve hafif suluydu normal denilenebilirdi kuruyunca siyahlaşıyordu daha sonra kanatlarının düzgün ve eşit hizada durmadıklarını fark ettim ama sorun etmedim düzeltebiliyordu çünkü yemini düzgün yiyordu vitaminli suyunu içiriyordu bugün dışkışının bembeyaz top ve şerit halinde olduğunu gördüm yemini aşırı derecede çok yedi suyundan çok almadı elimle içirdim adam yavru olduğu için bunların olabileceğini söyledi bağırsakları düzgün oturmadığı için vitaminsizdir dedi ailem gibi oldu kısa zamanda sizce vitaminle mi alakalı yoksa parazit mi kaptı lütfen cevap verin çok kötü hissediyorum halsizde tüylerini kabartmış duruyor elime gelince indiriyor dolaşıyor

Eger diskisi bulasiyorsa tuylerine ishal olma ihtimali olabilir ya da farkli sebepler olabilir. Cereyanda kalma ihtimali var mi? Bulundugu ortamda pencerenin tam onunde mi? Diski fotografi atarsaniz uzman ve bilgili arkadaslarimiz daha net bir yorum yaparlar

Eger diskisi bulasiyorsa tuylerine ishal olma ihtimali olabilir ya da farkli sebepler olabilir. Cereyanda kalma ihtimali var mi? Bulundugu ortamda pencerenin tam onunde mi? Diski fotografi atarsaniz uzman ve bilgili arkadaslarimiz daha net bir yorum yaparlar
odamda duruyor ılık bi ortam camı düzgün açmadım bile ishalse sulu yapardı dışkısında az bi su bile yok

Beyaz dışkı pankreas sorunudur, dışkı fotoğrafı ekler misiniz

20210905_081307.jpg

bi kaç konu açanı daha okudum hepsinin elinde ölmüş kuş gerçekten kesim çözüm yok mu

veterinerler kedi ve köpekten başka bi hayvanla ilgilenmiyor önceden götürdüğümde bi kuşumu ilaç verip öldürdüler
Evet bu yüzden kanatlılardan anlayan bi veterinere gitmek gerek. Hangi şehirdesiniz yardımcı olurlar belki

Durum sıkıntılı veteriner yoksa üreticiye gidin daha hızlı temin edersiniz

Geri