Karadeniz Pet

Yavruluk ?

Mert0655

Meraklı Üye
Arkadaşlar dün akşam yeni aldığım kuşlarımı çiftleşirken gördüm daha öncede yazmıştım zaten. Yuvalık taktım kafese dişi kuş genelde yuvalıkta zaman geçiriyor benim sorum yuvalıkta folluk var yuvalık geniş yuvalığa talaş falan koymama gerek var mı ? Teşekkürler.

Mısır granülü koyun...İlk basta yuvarlak alana az koyun,yavrular olup 3 4 günlük olunca cok koyarsınız...

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Siyah çam talaşı alın koyun bit pire oluşmaz

Yuvalık boyutuyla bi alakası yok koyun bir sıkıntı olmaz tam tersi bit pire barındırmaz bu ürün
Talaşta olur...Bit pire temizlikle alakalı bir durum.Belirli aralıklarla degismedikce her üründe oluşuyor...Siz nasıl garanti verebiliyorsunuz ?

Talaşta olur...Bit pire temizlikle alakalı bir durum.Belirli aralıklarla degismedikce her üründe oluşuyor...Siz nasıl garanti verebiliyorsunuz ?

Siyah çam talaşında olmaz kardeşim normal talaşda olur siyah cam talaşı nın özelliği bu

Söylemeden geçmeyelim temizlikle alakalıdır da arkadaşn sorduğu yuvalığa ne koymamı tavsiye edersiniz dediği için önerdim siyah çam talaşı normal talaşda ayrıdır Yuvalık içerisine kokusu yayıldığında bit pire barındırmaz oluşumunu engeller ama öncesinde kuşta bit pire var ise talaşı koymadan zaten temizlik önde gelendir onun için de vilmectin maksmektin en garanti cözüm

Geri