Karadeniz Pet

Yem hediyeli Güzellik yarışmamız Sona erdi ve Oylama Bitti...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi günler. Öncelikle yarışma için teşekkür ederiz teyzeme bu yarışmadan bahsettim ve foruma üye olup oy atmak istedi ki kendi kuşuda var zaten sorun olur mu diye sordu bende olmaz herhalde dedim sonuçta bir kişi sadece yalnız dikkat ederseniz şuan 1. Oya sahip olan kişi gün boyu hesap açıp durmuş ve kendi kuşuna oy atmış sadece o değil bir kişide daha var bu şekilde oylar açıldığı tarih bugün çoğu oyun kullanıldığı hesap buna bir çözüm bulunmalı :(teşekkürler

Ip adreslerini kontrol ediyorum. Umarım düşündüğüm gibi değildir. Yoksa ilgili kuralı uygularım..

İyi Forumlar..
20-30 tl lik yem için whatsapptan tanıdıklarına üye oldurup oy kullandiranlar , ard arda üye olup oy kullananlar mı desem? . Bence aynı ip oyları geçersiz sayılmalı ve bu hafta içerisinde üye olanların oyları da geçersiz sayılmalı.
Saygılar. Bence çekilişle verilmeliydi. @umitFB

20-30 tl lik yem için whatsapptan tanıdıklarına üye oldurup oy kullandiranlar , ard arda üye olup oy kullananlar mı desem? . Bence aynı ip oyları geçersiz sayılmalı ve bu hafta içerisinde üye olanların oyları da geçersiz sayılmalı.
Saygılar. Bence çekilişle verilmeliydi. @umitFB
Çok sinirlendim bende yaptım bir iki tane çünkü cevap alamadım uzun bir süre IP ye bakılsa ne olacak whatsapp tan toplu mesaj atsak kaç kişi dönerde oy atar Farklı IP den son üye olanlar sayılmamalı amaç dışına çıkıyor önemli olan yem değil ki his neyse ben oğluşumun fotolarını sildim :) diğer mubişlere iyi şanslar

kimseye birşey vermeyin öyleyse iptal olsun yarışma. oylamanın farklı bir şekilde ve kurallar içerisinde yapıldığı başka bir konu organize edin

Arkadaşlar yarışma yapalım eğlenelim dedik galiba beceremedik.. Şöyle bir bakıyorum son 3 ayda siteye kayıt oranı %32 yarışma bitip oylamanın başladığı gün kayıt oranı %76 şaşırıp kaldım.. Bu konuyla ilgili arkadaşlara bir karara varıp sizlere bilgi vereceğiz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...