Karadeniz Pet

Yem marka tavsiyesi

Mr.Albino

Meraklı Üye
ben bonnie marka yem kullanıyorum ama pek iyi gibi gelmedi bana kuşum dışkılarını kemiriyor daha iyi bi marka söyler misiniz ve mineralli gaga taşı zararlı mı mürekkep balığı kemiği mi almalıyım teşekkürler

Ürün ile ilgili bilgim yok.

Kafesinde kalamar kemiği gaga taşı tahta tünek gibi bir çok sağlıklı aksesuar eklemeniz gerekli.

Forumda araştırdığınızda bu konu ile ilgili bir çok bilgi vardır.

Ürün ile ilgili bilgim yok.

Kafesinde kalamar kemiği gaga taşı tahta tünek gibi bir çok sağlıklı aksesuar eklemeniz gerekli.

Forumda araştırdığınızda bu konu ile ilgili bir çok bilgi vardır.
tahta tünek ve gaga taşı var ama kireç taşı diyorlar zararlı diye duydum o yuzden sordum birazdan da gidip dal da rı ve kalamar kemiği alıcam marka tavsiyeniz varmı

Direk kireçten yapılan ürün değil. Minerallerle yapılıyor. Sonuçta nalburdan almadınız :) Dal darı ve kalamar kemiği doğal ürünlerdir marka önerisi yakın olan petshopcu zaten size tavsiye edicektir.

Ama versela laga yemi gayet iyidir her muhabbet kuşun severek yediği bir yemdir. Yem ile ilgili araştırma yaptığınızda sektörün en iyi yemlerinden biri olduğunu anlarsınız.

Direk kireçten yapılan ürün değil. Minerallerle yapılıyor. Sonuçta nalburdan almadınız :) Dal darı ve kalamar kemiği doğal ürünlerdir marka önerisi yakın olan petshopcu zaten size tavsiye edicektir.

Ama versela laga yemi gayet iyidir her muhabbet kuşun severek yediği bir yemdir. Yem ile ilgili araştırma yaptığınızda sektörün en iyi yemlerinden biri olduğunu anlarsınız.
cevaplarınız için teşekkürler burda sormamın sebebi petshoplara güven olmuyor satmak için en iyisi bu en iyisi şu diyorlar o yüzden ama quik marka düşünüyorum ya da vitakraft

Haklısınız. Sizin ordaki petshopcu ile ilgili bilgim yok :) Şans meselesi kimi iyidir kimi kötü.

Düşünme sebebiniz etrafınızdaki petshopcuların kısıtlı stok durumuysa hobipet.com.tr den satın alabilirsiniz daha uygun oluyor hemde bu siteyi not olarak düşerseniz ufak hediyelerde sizlere gönderiyorlar :)

versela laga muhabbet kuşu ve kanarya yemini karıştırıp içine biraz kırık yulaf ve mineralli kuş kumu da katıp veriyorum. sanırım versela laga markanın en iyisi olduğunu herkes söylüyor.

Uzun zamandır muhabbet kuşu besliyorum. Hemen hemen her marka yemi denedim. Kimini kuşlar sevmedi kustular ishal oldular vs kimi kurtlandı kalitesiz olduğundan. Çok uzun zamandır Versele-Laga muhabbet kuşu yemi kullanıyorum.. Haklısınız sormakta iyi ettiniz. Petshopçu elindeki markayı satma peşine düşüyor onun için elindeki yem en iyi yem oluveriyor. O yeme değil satacağı ürüne kar'ına bakıyor.

Uzun zamandır muhabbet kuşu besliyorum. Hemen hemen her marka yemi denedim. Kimini kuşlar sevmedi kustular ishal oldular vs kimi kurtlandı kalitesiz olduğundan. Çok uzun zamandır Versele-Laga muhabbet kuşu yemi kullanıyorum.. Haklısınız sormakta iyi ettiniz. Petshopçu elindeki markayı satma peşine düşüyor onun için elindeki yem en iyi yem oluveriyor. O yeme değil satacağı ürüne kar'ına bakıyor.
gittim dün versele veya vitakraft varmı dedim onlar en dandikleri canım bendeki açık yemler en kalitelisi bundan veriyim dedi baktım yemlere boyalı ekmekler vardı dibi simsiyahtı gülerek çıktım o yüzden sizlere danışıyorum

Mr.Albino nickli arkadaşım atasözümüz bile var zaten "danışan çok yol almış danışmayan yolda kalmış şaşmış" derler ya hani. Naçizane fikrim versele-laga olacaktır. Yanlız şunu da diyeyim ben açtığım her paketi kış yaz ne zaman olursa olsun temiz kapaklı cam kavanoza döküyorum o kavanozu buzdolabının kapısında muhafaza ediyorum bu onu hem taze tutuyor hemde dış ortamdan başka kokular yeme bulaşmıyor aklında olsun. Tahıl tohum türü şeyler çabuk koku toplarlar bunun için.

covey 67 veya Deli nature önerebilirim , hem fiyat uygundur hemde kaliteli yemdir