Karadeniz Pet

Yem Önerisi

Hayal Güç

Paylaşımcı Üye
Merhaba, kuşuma yeni yem, kuru mama, kuş kumu ve suyu için vitamin alacağım. Hangi markaları önerirsiniz?

Forum içinde arama yaparak bu konulara ulaşabilirsiniz.

Forum içinde arama yaparak bu konulara ulaşabilirsiniz.
Anlamadım forum içinde sorulan soru ya da açılan konu bir daha açılamıyor mu? Böyle bir kural mı var? Hayır çünkü benim defalarca rast geldiğim olmuştur farklı kişilerin açtığı aynı konulara. Ne sakıncası var anlayamadım doğrusu. Ayrıca bu konuyla ilgili takdir edersiniz ki sorularım olabilir, danışabilirim üyelere.. Öyle değil mi?

quik marka yem kullanıyorum güzel EuroGold kuş kumu
Apex Apexisol multivitamin kuru mama bilmiyorum

Yem pek sorun değil. Taze olduktan sonra kapalı ambalajda bulunan bütün ürünleri kullanabilirsiniz.
Kuş kumu için Witte Molen,
Vitamin kaliteli olsun diyorsanız Röhnfried ürünleri,
Mama için ise Versele Laga Orlux, Cede olabilir

Anlamadım forum içinde sorulan soru ya da açılan konu bir daha açılamıyor mu? Böyle bir kural mı var? Hayır çünkü benim defalarca rast geldiğim olmuştur farklı kişilerin açtığı aynı konulara. Ne sakıncası var anlayamadım doğrusu. Ayrıca bu konuyla ilgili takdir edersiniz ki sorularım olabilir, danışabilirim üyelere.. Öyle değil mi?

Öyle bir kural yok fakat şöyle düşünebilirsiniz. Neredeyse her hafta yem önerisi diye bir konu açılıyor. Aynı soru ve aynı cevaplar.
Forum içinde arama bölümünden yem önerisi yazmak zor değildir umarım.