Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum için yem önerisi

Eirawan

Yeni Üye
Merhabalar, 7 ay civarında bir erkek muhabbet kuşum var kendisine açık yem alıyorduk fakat yemi bitmek üzere ve çevrede güvenilir bir şekilde açık yem alabileceğim bir yer olduğunu düşünmüyorum. Kapalı yemler sağlıklı mıdır ve önerebileceğiniz bir marka-yem var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim.

Versele, gold wings, garden mix olabilir. Ben gold wings kullanıyorum ama son zamanlarda değiştirme kararı aldım. İnternet üzerinden Karadenizpet'den açık yem alacağım. İsterseniz oraya bakabilirsiniz
Teşekkür ederim, karadenizpet'deki açık yeme bakacağım.

Tekrardan rahatsız ediyorum kusura bakmayın ama zaman kısıtından dolayı hemen yem almam gerektiğinden petshoptan gold wingsin şu yemini aldım. İyi bir yem midir? Sağlık açısından vs. birçok açıdan.
[url=https://hizliresim.com/d4l22n8][/URL]
[url=https://hizliresim.com/rkz32sh][/URL]
Ben bunu kullanıyorum. Ekstra içine yulaf alıp ekliyorum. Ancak son zamanlarda paketle ilgili bir sorun yaşadım. Son kullanma tarihi 2026 olan paketse sanıyorumki sorun yoktur.

Tekrardan rahatsız ediyorum kusura bakmayın ama zaman kısıtından dolayı hemen yem almam gerektiğinden petshoptan gold wingsin şu yemini aldım. İyi bir yem midir? Sağlık açısından vs. birçok açıdan.
[url=https://hizliresim.com/d4l22n8][/URL]
[url=https://hizliresim.com/rkz32sh][/URL]

Ben bu ürünü tavsiye etmiyorum,daha önce satın almıştım,içinde renkli şeyler var. Versele Laga tavsiye ederim kanatlı hekimleri de tavsiye ediyor tozsuz ve parlak kaliteli ithal bir ürün 👍

Ben bu ürünü tavsiye etmiyorum,daha önce satın almıştım,içinde renkli şeyler var. Versele Laga tavsiye ederim kanatlı hekimleri de tavsiye ediyor tozsuz ve parlak kaliteli ithal bir ürün 👍
Bahsettiğiniz ürün e-alışveriş platformlarından alınıyor değil mi? Bir de üzerinde versele laga prestige budgies yazan üründen mi bahsediyorsunuz. İthal ürün olduğu için internet üzerinde sahtesinden vs korunmak amaçlı sordum. Bahsettiğiniz yemi çok kişi öneriyor bir göz atmak isterim.

İçindeki renkli drajeleri yemiyorlar ama tabi olmasa çok daha iyi olurdu. Versele iyidir ama forumda yemli dışkı olan kuşların versele tükettiğine çoğu kez şahit olduğum için biraz temkinli yaklaşıyorum. Bağırsak florası güçlü bir kuşsa sorun olmaz ama.

İçindeki renkli drajeleri yemiyorlar ama tabi olmasa çok daha iyi olurdu. Versele iyidir ama forumda yemli dışkı olan kuşların versele tükettiğine çoğu kez şahit olduğum için biraz temkinli yaklaşıyorum. Bağırsak florası güçlü bir kuşsa sorun olmaz ama.
Açıkçası evet benim kuşum da renklilere dokunmuyor, dokunursa da yemlikten dışarı atıyor. Yem konusunda biraz tedirgin kaldım fakat cevaplarınızı göz önünde bulundurarak karar vereceğim. Tekrardan teşekkür ederim.

versele laga kullanan kuslarda yemli diski olmasinin sebebi nedir peki? Gold wings kullanıyorduk veteriner karaciger yaglanmasi tedavisi esnasında versele kullanmamızı ısrarla söyledi biz de onu kullanmaya basladik ama bazen yemli diski görüyorum ben de.

Bahsettiğiniz ürün e-alışveriş platformlarından alınıyor değil mi? Bir de üzerinde versele laga prestige budgies yazan üründen mi bahsediyorsunuz. İthal ürün olduğu için internet üzerinde sahtesinden vs korunmak amaçlı sordum. Bahsettiğiniz yemi çok kişi öneriyor bir göz atmak isterim.
Evet sahtesini satan varmış bir arkadaş söylemişti. Orijinal Versele Laga muhabbet kuşu yeminin içinde boyalı şeyler yok.Karadenizpet tavsiye ediliyor isterseniz ordan bakabilirsiniz.

versele laga kullanan kuslarda yemli diski olmasinin sebebi nedir peki? Gold wings kullanıyorduk veteriner karaciger yaglanmasi tedavisi esnasında versele kullanmamızı ısrarla söyledi biz de onu kullanmaya basladik ama bazen yemli diski görüyorum ben de.
Boyalı ekmek, boyalı şeyler içeren yemleri almayın. Yem taze,temiz,tozsuz, parlak olmalı.Versele bu şartlara uyan kaliteli yemdir. Ürün ithaldir.
Yemli dışkı sindirim sistemi sorunu anlamına gelir, entrobac probiyotik verin 3 gün art arda her gün yenisini hazırlayarak. Haftada 1 zeolitli mama verilebilir sindirim sistemi için faydalıdır.

Hiç şaşırmadım. Veterinerlerin tek bildiği marka versele diyebilirim. Zira kalıplaşmış bir marka olduğu için direkt onu önerirler. Ama işin içinde olanlar için öyle değil.
Sanıyorumki tohumları bir tık daha iri. Muhtemelen o sebepledir. Aklıma başka bir seçenek gelmiyor.