Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum için vitamin önerisi

Eirawan

Yeni Üye
Merhabalar, en fazla 2-5 aylık bir erkek muhabbet kuşum var. Kuşuma vitamin kullanmalı mıyım? Hangi vitaminleri önerirsiniz ve ne sıklıkta kullanmalıyım? Bir de probiyotik konusunda bilgi verebilirseniz sevinirim. Yardımcı olursanız sevinirim sağlık açısından kuşum için doğru olan ürünleri kullanmak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar, tablo size yardımcı olacaktır.
Polish_20230814_211925118.jpg

Merhabalar, tablo size yardımcı olacaktır.
Ekli dosyayı görüntüle 69512
Kusura bakmayın son olarak bir sorum olacaktı da aklımda bir soru işareti kaldı röhnfried vitaminlerinin muhabbet kuşları için bir zararı bulunur mu? Güvercinler için üretildiğini duydum muhabbet kuşları da bu vitaminden sağlıklı bir şekilde faydalanabilir mi? Önceliğim röhnfried olacak gibi fakat bu konuda biraz tedirgin oldum.

Kusura bakmayın son olarak bir sorum olacaktı da aklımda bir soru işareti kaldı röhnfried vitaminlerinin muhabbet kuşları için bir zararı bulunur mu? Güvercinler için üretildiğini duydum muhabbet kuşları da bu vitaminden sağlıklı bir şekilde faydalanabilir mi? Önceliğim röhnfried olacak gibi fakat bu konuda biraz tedirgin oldum.
Estağfurullah,
Hayır hiçbir problem olmaz. Muhabbet kuşu sahipleri Röhnfried kullanıyor, piyasada önde gelen bir markadır. İçiniz rahat olsun.