Karadeniz Pet

Yemlikten yemeyen kuş

edaasa28

Yeni Üye
Kuşum yemlikten yemiyor yerini biliyor başına da gidiyor ama yemiyor, ya elimden ya da yerden yiyor. Yemliğinden yesin diye bir süre elimden ve yerden vermedim ama yemedi. Kıyamadığım için yine yerden vermek zorunda kaldım. Nasıl alışır yemliğine? Su da içmiyor. 😟

Su neden içmiyor. Mecbura kaldığı zaman içicektir. Yemliği değiştirmeyi denediniz mi? Sürekli elinizden yemeye alıştığı için mi yemlikten yemiyor

Su neden içmiyor. Mecbura kaldığı zaman içicektir. Yemliği değiştirmeyi denediniz mi? Sürekli elinizden yemeye alıştığı için mi yemlikten yemiyor
Yere su dökülse içiyor ama suluğundan içmiyor. Yemliğinden yemediği için yere döküyoruz oradan yiyor. 1 gün boyunca dökmedim yere yemliğinden yesin diye gidiyo başına yemiyo. Sonra kıyamadım koydum yere nasıl iştahlı iştahlı yedi. Anlayamıyorum...

Yere su dökülse içiyor ama suluğundan içmiyor. Yemliğinden yemediği için yere döküyoruz oradan yiyor. 1 gün boyunca dökmedim yere yemliğinden yesin diye gidiyo başına yemiyo. Sonra kıyamadım koydum yere nasıl iştahlı iştahlı yedi. Anlayamıyorum...
Ben de anlamadım açıkçası yeni mi aldınız kuşu geldiğinden beri bi böyle biraz daha bilgi verir msinşz

Evet çok yavru 🙂 acıkınca illaki yiyecektir yemliginden merak etmeyin 🙂👍🏻

Geri