Karadeniz Pet

Yeni aldığım mama hk.

V

Vto

Guest
Petshoptan aldığım mama,Çalıştığım için mama yapmaya vaktim olmuyor. Bilen varmı nasıl bir mama? Yeterli mi?

Valla daha önce kullanmadım belki kullanan arkadaşlar yardımcı olacaktır.Ama ben bu piyasadaki böyle mamaların ne kadar sağlıklı olduğu hakkında kafamda soru işaretleri var.Bence hiç zamanınız yoksa bile sabah erkenden kuşlarınız için kalkıp 1 yumurta haşlayıp sarı ve beyazını rendeledikten sonra bir serçe parmağı kadar havucu rendeleyip karıştırmanız daha mantıklı diye düşünüyorum.

Tüm kafes kuşları için

kurutulmuş meyve ve bal katkılı ıslak mama

Orlux Frutti patee kanaryalar, tropik ispinozlar ve küçük parakeetler için ekstra enerji sağlayan kuşlarınız için çok renkli bir seçenektir.Frutti patee nin büyüklüğü bahsi geçen kuşlar için ideal lokma büyüklüğündedir , böylece mamayı severek tüketecekler ziyan olmayacaktır. Frutti patee kurutulmuş gerçek meyveler ile zenginleştirilmiştir. % 100 saf ve doğal bal katkısı ile yüksek bir besin değeri sağlanmıştır. Ekstra lisin ve metionin kuşlarınızın maksimum üretkenlik , büyüme ve çok kaliteli tüylere sahip olmasını sağlar. Orlux Frutti Patee Dünyada bir çok profesyonel kuş üreticisi ve hayvanat bahçeleri tarafından da kullanılmaktadır..

Kullanım şekli : Kuşlarınıza içine bir şey katmadan direk olarak ayrı bir kapta verilebilir. İçine eğer bir şey eklenecekse (havuç-yumurta v.b ) ertesi gün artan mama kuşların önünden alınmalıdır.

Teşekkür ederim yorumlarınız için.12 tl verdim :D iyi bişeydir diye düşündüm.

gayet güzel bir mama. kuşlar ilk önce kokusunu sevmiyor ama yemnine karıştırarak verince alışıyor.

kuşlarımın tüyleri ve kiloları çok güzel oldu bu mama sayesinde.

en güzel aynı havuçtu yumurtaydı ekleme gibi bir durumunuz yok.

iyiymiş.............

ben cede marka mama kullanıyorum çok pratik nemlendirmek için biraz havuç rendeliyorum o kadar hazır mamalar gayet güzel ve pratik

Geri