Karadeniz Pet

Yeni kuscu

Bebek bisküvisi de mi vermeyelim?Ben iki kuşa yarım yumurta sarısı ve beyazı,galeta unu ve 4 bebek bisküvisi veriyorum.Kuru naneyle birlikte koku için.Çıldırıyorlar(5 aylık kuşlar)
Şekerli ve tuzlu şeyler vermeyin.

Ben yaş tahmini, Kaç para eder, cinsi nedir sorularına cevap vermiyorum. Ama yerli kuşlar evde kafeste bakılırsa 6 aylık olmadan eşe atmayın veya yuvalık asmayın. Sürekli üretimhanede kalmış 3 sezon sürekli çalıştırılmış kuşlarda pek yavru veremez diye düşünüyorum. Ama evde pek çalıştırılmamış kuşlar 4-5 yaşına kadar sanırım yavru verebilir. Ancak tüm kuşlar sağlıklı olmak ve tüyde olmamak şartıyla.

Ben yaş tahmini, Kaç para eder, cinsi nedir sorularına cevap vermiyorum. Ama yerli kuşlar evde kafeste bakılırsa 6 aylık olmadan eşe atmayın veya yuvalık asmayın. Sürekli üretimhanede kalmış 3 sezon sürekli çalıştırılmış kuşlarda pek yavru veremez diye düşünüyorum. Ama evde pek çalıştırılmamış kuşlar 4-5 yaşına kadar sanırım yavru verebilir. Ancak tüm kuşlar sağlıklı olmak ve tüyde olmamak şartıyla.
Kac para eder diye zaten bi istegim yok oyle bi niyetimde yok dedigin gibi 6 ayliktan buyukmu kucukmu asayimmi yuvalik onun icin sormustum yasini benimkiler galiba daha kucuk ama neladar kucuk bilmiyorum aldigimda sormamistim engin bilgilerinizle sadece yuvalik asayim mi asmayayimmi diye spylerseniz sevinirim hocam herhangi bir ticari amac gutmuyorum 8 10 kusum olsun yeter sonra olursa cevremdekilere sahiplendircem

Yuvalik asayimmi ayhan bey birde bildiginiz uzere 3 kusum var 2 si erkek biri disi dediniz boyle bir ortamda yumurta verirmi yoksa yanina bir kus dahi koyalim disi olarak yada bir erkegi cikaralimmi

Ayhan bey cevabinizi alamadim insallah bi soru yoktur

Geri