Karadeniz Pet

Yeni m.Kuşu aldım önerileriniz ?

eypakts

Yeni Üye
Merhaba forum üyeleri yeni üye oldum ve bir kaç önerinizi ihtiyacım var muhabbet kuşu beslemeye başladım 1 tane ve yavru yeni yeme düşmüş güzel sağlıklı şuan

Yeni büyük bir kafes istiyorum alacagım önerdiğiniz gerçekten büyük olması gerkiyor içerisine oyuncaklar koyacağım için oyuncakalrın boğmasını istemiyorum kafesi

birde bakımı için vitamin yem gibi önerilerinizi alabilir miyim

internette satılan muhabbet kuşu bakım setleri var onlardan almayıda düşünüyrum

Merhaba forum üyeleri yeni üye oldum ve bir kaç önerinizi ihtiyacım var muhabbet kuşu beslemeye başladım 1 tane ve yavru yeni yeme düşmüş güzel sağlıklı şuan

Yeni büyük bir kafes istiyorum alacagım önerdiğiniz gerçekten büyük olması gerkiyor içerisine oyuncaklar koyacağım için oyuncakalrın boğmasını istemiyorum kafesi

birde bakımı için vitamin yem gibi önerilerinizi alabilir miyim

internette satılan muhabbet kuşu bakım setleri var onlardan almayıda düşünüyrum
Merhaba
Boyalı kafes almayın.boyasız kafes en güzeli.mesela prinç kafes.
Vitamini sebze,meyvelerden alıyorlar.ama diger vitamin hakkinda konusmuyucam tam emin olmadigim icin😊
Ana yem -pelet yem.

Buyrun' bu uygun;
Pelet yem verin;Nutribird veya Rasyon

hocam böyle bir kafes daha ferah büyük olmaz mı sizce gönderdiğinizi bakmıştım ev şeklinde olduğu için hoş görünüyor amacatı vs alan kücültüyor gibi geliyor ben ciddi anlamda büyük istiyorum
bunun gibi daha büyük fiyat farkı cok olmayan gördüğünüz varsa iletirseniz cok sevinirim

Üretim kafesi alın 60 lık kafeste çok rahat eder. Temizlemeside çok daha kolay..

Kafesinizi pirinç ya da boyasız olanlardan seçin lütfen kesinlikle boyalı olmasın toksik etki oluşturuyor. Versele laga/ energy cube pelet yemlerden alın mutlaka çünkü sadece tohumla beslenmemeli. Kuşların yiyebileceği yararlı sebze ve meyvelerden öğünlerde dengeli bir şekilde vermelisiniz. http://www.kuslaricin.com sitesinde yararlı zararlı yiyecekler yazıyor okumalısınız. Kuşunuzun bulunduğu odada ve hatta mümkünse tüm evde oda kokusu, parfüm, zararlı temizlik malzemeleri kullanmayın . Solunum açısından büyük sıkıntı . Oyuncaklarını ahşap, boyasız, zarar vermeyecek şekilde tercih edin. Tüneklerini de ayağına uygun ahşap tercih edin, plastik kumlu vs kesinlikle olmamalı