Karadeniz Pet

Yeni Salma Kafesim !!!

• Konbuyu başlatan kartall82
  • Başlangıç tarihi
K

kartall82

Guest
Evet arkadaşlar bugün yaptığım75cm ye 110cm ölçülerinde salma kafesim bana toplam maliyeti 35 tl oldu

tafsiye ve yorumlarınızı bekliyorum ;) ;) ;)

3pew.jpg

06en.jpg

1qlm.jpg

cok güzel olmuş dostum. ellerine sağlık. benımde yerim olsa böyle bişey yapimayi isterdim ama yerim yk şuanlık...

şuanki kafesi idare olarak yaptım kuşlarım rahat etmesi amacıyla ileride allah izin verirse şayet 8 metre kare odayı kuşlara yapmayı düşünüyorum şu anda ısı yalıtım malzemesinin gelmesini bekliyorum gerisi allah kerim artık

birde öneri yada değişik fiikri olan arkadaşlar düşüncelerini paylaşırsa sevinirim

eline sağlık dostum süper olmuş.keşke kapısını iki parça yapsaydın.içinde işin olunca tek kapak açardın kaçmamaları için

eline sağlık. bir kaç aya bende çatı katı katına yapcam iki tane.

Elinize sağlık tam böyle birşeyi ihtiyacım var yapmak istiyorum bende.

Elinize sağlık :)

güzel olmuş elinize sağlık acaba tüy ve yem dökülmelereni nasıl engelleyeceksiniz

eline sağlık dostum süper olmuş.keşke kapısını iki parça yapsaydın.içinde işin olunca tek kapak açardın kaçmamaları için

abi kapi ortadan bölmeli saga ve sola iki parça şeklinde açılabiliyor
ayriyetten kafesi içeriden 2 ye bölmek İçin yeri var isim olunca bilmeyi takip rahatça hareket etmek için

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:33 -->-> Daha önceki mesaj 15:20 --

güzel olmuş elinize sağlık acaba tüy ve yem dökülmelereni nasıl engelleyeceksiniz

tüy icin 50 cm tul çevirdim etrafini perde şeklinde açmak istedigim tarafi bir birinden bağımsız olarak aşağı çekiyorum sadece o bolumu açıyorum
yem icin ise kafesin 4 tarafında alt kısımda 10cm yuksekliginde pvc ile çevrili ve kafesin altinda çekmece de var rahat temizlemek için

çok güzel olmuş ama bence kapıyı ikiye böl üst sabit kalsın . kapı çok geniş :)

beyazsimsek kardeşim kapi ortadan bölmeli saga ve sola
iki parça şeklinde açılabiliyor
ayriyetten kafesi içeriden 2 ye
bölmek İçin yeri var isim olunca
bilmeyi takip rahatça hareket etmek
için

ellerinize sağlık gercekten güzel bi salma kafesi olmuş tebrikler :)

Hayırlı olsun ellerinize sağlık :) bende aynısından yapmak istiyorum :)) suluk yemlik vu yuvalığı nasıl yapmayı planlıyorsunuz ben kafesi yapmadan once bunları düşünüyorumda

Geri