Karadeniz Pet

Yeni sezona yeni hayata merhaba

Fatih bey zaten yatak odasında besliyorum kuşlarımı zaten herkes bilir nasıl olduğunu sadece geceleri ışık yanıyor. Dediğiniz gibi birkaç gündür mama veriyorum günlük olark değiştiriyorum yumurta bisküvi havuç bal bunları mikserde geçirip veriyorum
Bu şekilde devam. Az daha sabırlı olmak lazım. Dişi yuvaya girip çıkıyorsa yuvayi güvenli bulmaya başladı. Kahraman beyin dediği gibi başka kuşların sesi olmayınca uygun bi ortam yok sanıyorlar.
Inşallah sonu güzel olur

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hay maşallah Derya kuzusu bunlar bereketli olsun.

Maşallah çok güzeller bereketli üretimler olsun.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar herkese. Öncelikle iyi dilekleri için tüm arkadaşlara tekrar teşekkür ederim.
Çıkan yavrulardan ilk etapta 3 adet erkeği sahiplendirecegim. Bunlar ilk resimlerdeki normal yeşil erkek onun bir kardeşi gri yeşil bir erkek ve yine ilk mesajda bulunan gri dişinin kardeşi tarçın kanat gök mavi bir erkek.
Mavi erkek için bir arkadaşımız yazdı bugün yarın dönüş yapacak rezerve etti yani.
Gri yeşil ve mavi yavrular henüz yeme düşmedi bi kaç günleri var. Normal yeşil hemen teslim edilebilir.
Fiyat olarak yeşilleri 200 maviye 300 diyorum. Ilgilenen arkadaşlar mesaj veya 05327385360 numaraya whatsapp üzerinden ulaşabilir. Ilerde yeme düşecek yavrular için de konuşabiliriz.
Saygılarımla görüşmek üzere.

SM-N7500Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri