Yumurtlama

Serkan KILINÇ

Süper Üye
Muhabbet kuşlarım dişi olan kuş 2 haftadır sürekli yuvada yatıyor ve erkekde ara ara yanında biraz durup geri çıkyor ben kuşlarda dün çifleşme başladı ne zaman yumurtlar acaba kanatlarında düşme felanda yok dişinin.

Son düzenleme:

Firat25

Yeni Üye
Bu konuda benim de merak ettiğim birşey bu, ben de kuşların hiç çiftleştiğini görmedim ama yuvaya giriyorlar. Dişi kuşum bence kızışmadı bile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Firat25

Yeni Üye

PARS

Meraklı Üye
Her kuşun çiftleşmesini göremeyebiliyoruz maalesef. Sizin görmediğiniz anlarda ve zamanlarda çiftleşmeye başlamış olabilirler. Öte taraftan hazırlık aşamasında oldukları zaman yuvaya girip çıkar veya erkekle bol bol kur yaparlar. Alışma veya adaptasyon süreci diyebiliriz. Müdahale etmezseniz yakın zamanda mubişleriniz geliyor gibi gözüküyor anlattıklarınızdan

Firat25

Yeni Üye
Her kuşun çiftleşmesini göremeyebiliyoruz maalesef. Sizin görmediğiniz anlarda ve zamanlarda çiftleşmeye başlamış olabilirler. Öte taraftan hazırlık aşamasında oldukları zaman yuvaya girip çıkar veya erkekle bol bol kur yaparlar. Alışma veya adaptasyon süreci diyebiliriz. Müdahale etmezseniz yakın zamanda mubişleriniz geliyor gibi gözüküyor anlattıklarınızdan

Şuan benim dişide bir şey yok değil mi?

Serkan KILINÇ

Süper Üye
dün akşamdan beri çiftleşmeleri başladı ne zaman yumurtlar acaba