Karadeniz Pet

Yuvadan garip sesler geliyor

Alidgn23

Meraklı Üye
Dişi kuş kızgın değil son 1 haftadır sürekli yuvaya gir çık yapiyor bugün fark ettim uzun uzun kalmaya başladı yuvada ama garip garip sesler çıkarıyor ördek sesi gibi vic vic diye. Bazende kur sesi gibi erkek kuş gibi sesler çıkarıyor. Çiftleşmek için çağırıyor diyecem hic ciftlestiklerini görmedim benim odamda zaten kafes. Disaridayken dişi izin vermiyor erkeğe. Yumurtami yapıyor acaba

Yuvayı hazırlıyor yumurtlamak için büyük ihtimalle birde her dişi erkeği yuvaya kabul etmez.. hayırlı olsun

Tşk ederim. Dışkıda büyüme yok kanatta hafif bir düşme var yüzde çekilme var ama yumurta yok emin gibiyim. Kizismada yok sürekli yuvada çıkınca erkek zorla yuvaya sokuyor dişiyi. Çiftleşme de olmadı hiç

Tşk ederim. Dışkıda büyüme yok kanatta hafif bir düşme var yüzde çekilme var ama yumurta yok emin gibiyim. Kizismada yok sürekli yuvada çıkınca erkek zorla yuvaya sokuyor dişiyi. Çiftleşme de olmadı hiç
Evet bu gibi durumlar olabiliyor zaten hemen 3 günde yumurta yapmazlar bı ara benim çiftin 4 ay kadar hazırlanmıştı yumurtlamaya sonra ymumrtlamişti tabi bu kuştan kuşa fark eder ama yuva hazırlığı uzun sürebilir aynı olayı ben de yaşadım sora sora öğrendim bende ama o çiftin şimdi çok güzel yavruları var umarım hayırlı üretim yaparsiniz ...kuşlar sonradan kızgınlaşabilir

Evet bu gibi durumlar olabiliyor zaten hemen 3 günde yumurta yapmazlar bı ara benim çiftin 4 ay kadar hazırlanmıştı yumurtlamaya sonra ymumrtlamişti tabi bu kuştan kuşa fark eder ama yuva hazırlığı uzun sürebilir aynı olayı ben de yaşadım sora sora öğrendim bende ama o çiftin şimdi çok güzel yavruları var umarım hayırlı üretim yaparsiniz ...kuşlar sonradan kızgınlaşabilir
Yumurtlamaya çok yakın dışkıda büyüme olur

popo kismi şuan böyle ciftlesme disinda herşey var yuvanin içinde yasiyorlar resmen gün içinde toplasaniz 4.5 saat disaridalar