Karadeniz Pet

1 Çift Beyaz Muhabbet Kuşlarımın VİDEO+RESİM

MERT BUTAY

Meraklı Üye
Buda Videosu Gördüğünüz Gibi Erkek İstekli Ama Dişiyi Görünce Zamanmı Gerekiyor Yoksa İsteksizmi Dişi Size Canlı Çektim Bakabilirmisiniz?
Bilgi Ve Tecrübelerinizi Paylaştığınız İçin Şimdiden Tekrar Tekrar Teşekkürler.

VİDEO

Filmim - YouTube

Daha Önce Vermiştim Resimleri;

386p8O.jpg

yd6zd0.jpg

Gnmyny.jpg

zRjJRB.jpg

6RayRN.jpg

O2vy20.jpg

W2qG2q.jpg

4mjGm0.jpg

JLZOLq.jpg

Msllah disi daha hazir degil hazir hisederse ciftlesir opusuyorlar es tutmuslar kafesde oyuncaklari cikarin kafesden cikartmayin bir haftada bir mama verin icine findik ceviz bir cay kasigi un ve havuc koyun faydasini sizde goreceksiniz :)

Maşallah gerçekten. Bende Mert kardeşime katılıyorum biraz daha zaman var gibi. Ayrıca Kuşlarınız gerçekten çok güzeller bende bir türlü böyle bir takım yapamadım kendime satarsanız talip olmak isterim doğrusu :D sağlıkla yetiştirmeniz dileğiyle...

Katılıyorum erkek hazır ama dişi daha yeni kızışmaya başlıyor zamanı var daha.

Maşallah kartopu gibiler.

Msllah disi daha hazir degil hazir hisederse ciftlesir opusuyorlar es tutmuslar kafesde oyuncaklari cikarin kafesden cikartmayin bir haftada bir mama verin icine findik ceviz bir cay kasigi un ve havuc koyun faydasini sizde goreceksiniz :)

Hocam bebebisküvüsü + havuç + yamurta %50'sini veriyorum karıştırıorum.

UN Hiç denemedim bu tarifinizi hemen bugünden uyguluyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:29 -->-> Daha önceki mesaj 18:27 --

1 aya sonuc alırsın inş :D

İnş Bakalım hocam beklemedeyiz. :D

Maşallah gerçekten. Bende Mert kardeşime katılıyorum biraz daha zaman var gibi. Ayrıca Kuşlarınız gerçekten çok güzeller bende bir türlü böyle bir takım yapamadım kendime satarsanız talip olmak isterim doğrusu :D sağlıkla yetiştirmeniz dileğiyle...

Çok teşekkürler hocam allah razı olsun :D

Allah razı olsun hocam :) Nazar değmesin çok teşekkür ederim :D

Maşallah kartopu gibiler.
Çok teşekkür ederim yavrularını almak nasip olur inş :)

erkekçiftleşmek istiyo dişi ise demekki daha hazır değiller.

Bekleyeceğiz ozman :) teşekkürler ilginiz için.

Geri